RuyaTabirleri.com

Rüyada Yorgunluk Görmek

Rüyada yorgunluk görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri iş hayatında gerçekleştirmek istediği çeşitli çalışmaların yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazandıracak şekilde gerçekleşeceğine, bu başarıların aile hayatına yansıması sayesinde büyük mutluluklar yaşanacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine ve iş hayatında yapılan çalışmalar sayesinde çok saygın bir mevkiye terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada Yorgunluktan Yürüyememek

Rüya sahibinin, çok büyük çalışmalar gerçekleştirmek için bazı adımlar attığına, ancak karşılaşılan sorunlar yüzünden bu çalışmaların yarıda kalacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine alamet eder.

Rüyada Yorgunluktan Bayılmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştirmek istediği çalışmaların karşısına çıkacak sorunlar yüzünden yarıda kalacağına, bu yüzden rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Yorgun Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, çok kısa süre içinde oluşturduğu bir çalışma ile büyük başarılar kazanacağı bir döneme gireceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına işaret eder.

Rüyada Yorgun Düşmek

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde çok zor zamanlar geçireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu durumlardan kurtulmak için çok büyük bir çaba sarfetmesi, uzun uğraşlar vermesi ve çok doğru adımlar atarak daha iyi ve akıllıca bir şekilde hareket etmesi gerektiğine aksi halde üzüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yorgunluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selahattin pala (30 Temmuz 2015 saat: 10:29)

    Ruyamda kurban kestim bir damarindan Kan akmadi bicakla delince kople Kan akti arkasindan Cok selimde su akti Hic eti yoktu daha sonra enistemle memleket gitmisiz. Araba kiralayil yolculuk yapiyoruz Benim arabam eski ve yavas o Arada yorgunluk varyoumlarsaniz sevinirim iyi hgunler

  2. Kinyas (01 Temmuz 2015 saat: 13:52)

    Ben universiteyi yeni bitirdim. Kpss’ye hazırlanıyorum ve sinava çok az bir zaman kala yani 2 gün kala, Rüyada elimde çok az ağır olan birşey vardı ve ben bunu merdivenlerden çıkarabilecek mecalde değildim. Adimlarimi zor bela atıyordum. Ve sonra aniden uyandım. Acaba neye işarettir bu ve ruyalar acaba gercege ne kadar yol göstericidır. :-) teşekkürler

  3. ilayda şahin (11 Haziran 2015 saat: 12:06)

    Rüyamda dükkan gibi bir yere giriyordum içeride tanıdığın insanlar oluyor hatta bana kapıyı bir bebek açıyor ben yerdeyim ve bebekle ayni mesafedeyiz onu öpüyorum sonra o beni içeriye çağırıyor fakat ben bir türlü yerdn kalkıp yürüyrmiyorum içeri sürünerek giriyorum ve kendimi çok yorun hissediyorum deniyorum bir türlü kalkamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,