RuyaTabirleri.com

Rüyada Yufka Açmak

Rüyada yufka açmak, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında hak ettiği kazancı elde etmeyi başaracağı ve zenginliğinin, rahatının, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı anlamına gelir. Kişinin geçim derdi yaşamayacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine rivayet edilir.

Rüyada Yufka Ekmek Açmak

Helal yollardan bol nimete ve makbul olan dünya mallarına sahip olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine ve kendisini ön plana çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Yufka Açmak ve Pişirmek

Alın teri ve bilek gücü ile helal lokma almaya, hiçbir zaman nimet darlığına düşmemeye ve maddi anlamda zorluk çekmemeye delalet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının ortalamanın üzerinde olacağına ve kişinin herkesin imrendiği ve hayalini kurduğu bir hayatı yaşayacağına yorulur.

Rüyada Oklava ile Yufka Açmak

Bir kişinin rüyasında oklava ile hamur açtığını görmesi o kişinin çalışmaları konusunda haksızlığa uğramayacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına ve hak ettiği takdiri de kazancı da alacağına, bu sayede huzurunun yerinde olacağına, cebinin de hiç boş kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yufka Açan Birini Görmek

Ailesini geçindirmek için dürüst şekilde ve onuru ile ekmek kazanmaya çalışan bir kimsenin varlığına alamet eder. Bu kişinin döktüğü ter karşılığında elinin bollaşacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına delalet eder.

Rüyada Yufka Pişirmek

Çekilen zahmetin, eziyetin, çilenin ve zorluğun biteceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, kişinin bu sayede hayatın tüm güzelliklerinin farkına vararak, ağız tadı içinde olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yufka Açmak İle İlgili Rüyalar;

 1. gamze (13 Aralık 2014 saat: 11:49)

  Ruyamda kendi tezgahimda oklava ile incecik yarisini aciyordum kalan yarisini da tezgah kucuk diye galiba elimde aciyordum okadar ince olmustuki korkuodum yirtilacak diye fakat toplu igne ucu kadar bile yirtilmadi ruyanin sadece bukismini hatirliyorum oklava kullanmayi bilmem yufka acamam nerden cikti bu ruya diyor insan simdiden tesekkur ederim

 2. ilyas (09 Aralık 2014 saat: 12:59)

  Hamur işlerinde baya becerikliyim. Esim börek istiyor domatesli börek yapıyorum. Hamuru Yoğurdum. Acerken hamur yırtılıyor .bi kat seririyorum bu defa iç bitiyor. Tekrar iç bitiyor iç hazırlıyorum. Açmaya basliyorum. Bu defa oklava kiriliyor. Oklava buluyorum. Oklava acmıyor. Hamur küçük kaiyor tepsiye göre. Ama böreği bitiriyorum. Uyandim baya yorulmuşum.yorumlarinuzi bekluyorum

 3. merve (31 Ocak 2014 saat: 03:11)

  rüyamda anneannmgilin işçileri vardı ve biz dn sofra sermemiz isteniyodu anneannem sofrayı tarlaya sermemizi istiyodu ve ben tüm yemekleri sofraya seriyordum ve rüyamda anne annm oklavayla hamur açıyodu ve teyzem pişiriyodu bnde annne annemin elindn hamuru alıp oklavayla açıyodum sonra oklavayı anne anneme veriyodum ve elimde hamuru yırtmadan açıyodm incecikti ve teyzemde anneannemin açtığı yufkayı yandaki saçta pişiriyodu
  yorumunu m.ediyorum teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,