RuyaTabirleri.com

Rüyada Yufka Ekmek Görmek

Rüyada yufka ekmek görmek, geçimde iyi ve rahat olmaya işaret eder. Rüya sahibi için geçim kolaylığına tabir edilir. Kişinin dünya üzerindeki rahatının yerinde olması ve geniş geniş yaşayıp gitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi sürekli parasının ve malının üstüne ekleyecektir. Kesesinden ve malından harcadığının kat be katını kazanarak variyetinden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Kişinin zenginliğinin yerinde olması sayesinde aile hayatı da sorunsuz geçecek, çokça evlat sahibi olup ev hayatında mutlu olacaktır.

Rüyada Yufka Açtığını Görmek

Rüyasında yufka açtığını gören kişi muradına erecek ve hayalleri gerçek olacaktır. Kişi hayatı boyunca istediği her şeye sahip olacak, yapmak istediğini yapacak, gitmek istediği yere gidecek, gözü de gönlü de tok olacaktır.

Rüyada Yufka Almak

Rüya sahibinin iyi niyetini su istimal edip kötüye kullanan bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi kendisine güler yüz ve anlayış gösterdikçe tepesine binen, arsız, yüzsüz ve uslanmaz olan bu kişi yüzünden bir süre sorun yaşanacak demektir.

Rüyada Yufka Kesmek

Rüyasında yufka kestiğini gören kişi adaletli kimse olarak değerlendirilir. Bu kişi hak yemeyen, kimseyi kayırmayan, haklı olana hakkını, haksız olana dersini veren kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi babası olsa, yanlış yapan kimseye yanlışını gösterir.

Rüyada Yufka Kızartmak

Rüyada yufka kızartmak lüksüne ve süsüne düşkün bir kişi ile açıklanır. Rüya sahibi şaşalı yaşamayı, en iyi yerlerde yemek yemeyi, en lüks otellerde konaklamayı, en kaliteli giysileri giymeyi seven kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Yufka Yapanları Görmek

Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hem rızkının hem de çevresinin genişleyeceğine delalet eder. Rüyasında yufka yapan birilerini gören kişi, hayırlı kişilerle tanışıp dostluk edecek diğer yandan da işleri yolunda gidecek ve geliri artacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Yufka Ekmek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cansu (13 Ekim 2014 saat: 03:48)

    Sml mrh rüyamda bir köy evine gidiyorum yaslı bir kadında o arada o ewe gelip wc giriyorkadının elinde cüzdanıyla beraber bir kaç bir şey oluyor wc girden onları lavaboya koyuyor bnde cüzdandaki paraları ama kadın ewe girer girmez cüzdandaki paraların coklugunu farkediyorum kadın wc girincede bndeacıyorum cüzdanı ve dolar görüyorum ve paranın önemli kısmını alıyorum ve küçük bir yaatıga saklıyorum kadın evden cıkıyor elinde para dolu bir canta ile ilerliyor ve bayılıyor yüzünü bir bakıyorum bir erkek oluyor ve kadının kıyafetleri giymiş bir adam bn ewe dönüyorum ve bir sürü köpek ewin girişi ahır gibi oluryor bu sefer nere baksam zincirli köpekler içeri giriyorum ve paraları koydugum yastıktan paraları alacam amam türk parası görüyorum yastıgın dışına taşmış şaşırıyorum bunlar dolar degilmiydi diye ve bir evin içinde nirde iki adam ve bir kadın giriyor ters cıkıyorlar ama birşey demiyorlar bnde oglumla korkuyoruz evin bir yani ahır bir yanı normal apt dairesi aşagıya bakıyorum dagları görüyorum adamın biri bni alıyor kocaman bir igne koluma saplıyor ve uyuşturucu vuruyor koluma sonra kendinede uyşturucu yapıyor ve bn adetliyken bnmle birlikte oluyor adetliyim diyorum olsun diyor orkidi cıkarıp atıyor bnle birlikye olmuş oluyor bnm üstüm yarı cıplak ve içeri bir kadın bir erkek giriyor bn giyiniyorum hmn üstümü ve kaçmaya calışıyorum bakıyorum göpeklee geri cekiliyorum ve diyer odalara bakıyorum ve bir odaya giriyorum kadınlar ekmek yapıyor bahcede bn hmn bahcey koşuyorum tabi adamlarda arkamdan geliyor bn kacıyorum köşede bir polis arabası görüyorum oraya yöneliyorum yardım istiyorum poliste polis mal mal bana bakoyor hiç bir tepki vermiyor adamlarda bni tutup ewe götürüyorlar ve bni dışarı götürecekler ve satacaklarmış

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,