RuyaTabirleri.com

Rüyada Yufka Görmek

Rüyada yufka görmek geniş gönüllü olmaya ve rızkının da aynı oranda geniş olmasına işaret eder. Rüyada yufka görmek nimet anlamına gelir. Rüya sahibi helal kazancı olan, boğazından tek haram lokma geçmeyen, çalışkan, dürüst ve emektar kimse olarak ifade edilir.

Rüyasında yufka gören kişinin uzun ve sağlıkla geçecek bir ömrü olacağı şeklinde yorum yapılır. Bu kişi geniş ve yüce gönüllüğü sayesinde çevresinde de çok sevilen ve sayılan kişidir. Rüya sahibi küçük hesaplar yapmayan, çıkarlarını geri planda tutan, hoş görülü, anlayışlı ve sevecen kişiliği ile herkesin koruduğu ve kolladığı kişi olarak tasvir edilir. İyi niyetli ve güzel kişiliğinden midir bilinmez, bu kişinin istediği her şey her daim gönlünce olur.

Rüyada Yufka Açtığını Görmek

Meşakkatli ve oldukça zor bir yükün altından başarıyla kalkıp, sonradan da mükâfatını alıp, bir güzel keyfini sürmek anlamına gelir.

Rüyada Yufka Pişirmek

Rüya sahibinin çektiği tüm çilelerden ve zahmetten kurtulması, kalan ömrünün konfor içinde, afiyette geçmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yufka Yapmak

Rüyada yufka yapmak imkânsızı başarmak olarak yorumlanır. Rüya sahibi çok istediği ama başaramayacağını düşündüğü bir işi tüm cesaretini toplayıp, kendine olan özgüvenini de ortaya koyarak başaracak ve herkesi şaşırtacaktır.

Rüyada Yufka Ekmeği Görmek

Rüya sahibinin azla yetinmesini bilen, yükseklerde ve dünya malında gözü olmayan biri olduğu şeklinde açıklanır. Kendi yağında kavrulup giden, kimseye muhtaç olmayan ve durumundan memnun olan kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Yufka Böreği Görmek

Bir kişi rüyasında yufkadan yapılmış bir börek görürse o kişi için yeni bir ekmek kapısı açılacak demektir. Rüya sahibi önüne çıkan bu fırsatı iyi ve doğru şekilde kullanmayı bilirse iyi bir kar elde edecek, yoğurdun kaymağını yiyen taraf olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yufka Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nadire oklan yorulmaz (15 Mart 2015 saat: 11:00)

    Ruyamda kiz kardesim alto kilo yufka almis evinde esi ile birlikte yufkalari sigara boregi seklinde kesmisler esi ile birlikte derim dondurucuya koyacaklarmis yufkalari sararken ben geldim yufkalar o kadar tazeki cok hosuma gitti derin dondurucuya koymak icin bes kiloda ben istedim kardesimdem
    Yufkalarin tazeliginden ve cok olusundan cok etkilendim

  2. aysegul (05 Şubat 2015 saat: 10:01)

    Annemin komsusunun sacta bana yufka pisirdigini gordum . yufka pisirdigi sopayi atesin altina koydu sopa yaniyor amabitmiyor daha sonra ben onu cagirdim yufkalari tek tek sacin ustune koydu ustunu beyaz bi ortuyle kapattti toz olmasin diyr cunku tekrar pisirecek

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,