RuyaTabirleri.com

Rüyada Yük Gemisi Görmek

Rüyada yük gemisi görmek, büyük bir kısmete sahip olmaya ve kişi için tüm hayatını kökten değiştirecek fırsatlar elde etmeye alamet eder. Mal ve para anlamına da gelen rüya, kişinin beklediği veya umut bağladığı bir mirasa karışarak yaşayacağı sevincin büyüklüğüne, maddi konularda bugüne kadar çekilen sıkıntıların sona erip, var olan borçları kapatarak refaha ulaşmaya da tabir edilir. Yük gemisi rızkın bolluğu manasına da gelir ve kişinin hayat boyu yetecek paraya sahip olmasıyla beraber rızkının her daim artacağına, hayatının her döneminde kısmetli olmasına da yorumlanır. Yapılacak evliliklerin zengin, varlıkları ile herkesi kıskandıran insanlarla olacağını, kısmeti açılan kişinin her işinde bolluk, bereket ve mutluluğa kavuşacağını tabir eder. İçi dolu yük gemisi görenlerin evleri olur veya arazi, arsa gibi taşınmaz mülk satın alırlar. İçi boş yük gemisi görmek ise elden çıkacak bir mala alamet olduğu gibi, mirastan pay alamamak, hakkı olanı başkasına kaptırmak, eldeki parayı çarçur etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yük Gemisi Boşaltmak

Ev eşyalarını yenilemek, yeni mallar almak ve hayatını daha rahat yaşamak adına bazı koşullarda değişikliğe gitmek demektir. Yapılan işten elde edilecek gelir sayesinde kişinin kendi geleceği kadar aile üyelerinin geleceğini de garanti altına alabileceğini bildiren rüya, herhangi bir maddi zorluk yaşamadan isteklere ulaşacak olmanın da ifadesidir.

Rüyada Yük Gemisine Binmek

Kendi işini kurmak ve patron olmak, yükse mertebede bulunan bir yönetici olarak çok sayıda insana ekmek kapısı açmak, kariyerde gelinebilecek en iyi noktalara herhangi bir zorluk çekmeden ulaşmak demektir. Ömür boyu başarılı olmanın ve namını yürütmenin tabiri olan rüya, zenginleşmenin, lüks eşyalara ve konforlu bir hayata sahip olmanın da delaletidir.

Rüyada Yük Gemisi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin taşıyabileceğinden fazla sorumluluk aldığını ve bu yüzden kendisini sıkışmış hissettiğini, esaret altında kaldığını ifade eder. Rahat bir nefes alma ihtiyacına, hafiflemek isteğine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!