RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüklük Görmek

Rüyada yüklük görmek, sorumlulukların artış göstermesi ile birlikte kişinin zaman zaman zorlanacağına ancak yine de tüm işlerin altından başarı ile kalkacağına, aileden ve sevdiklerinden yardım göreceğine tabir edilir. Geçmişte yapılan iyiliklerin, yardımların zor anlarda kişiye fayda sağlayacağını, yalnız kalmayacağını ifade eder. Yaşanan bazı talihsiz durumların kişide ruhsal yorgunluğa neden olacağını, bu süreçte yeniliklere karşı mesafeli bir duruş sergileneceğini bildirir. Yüklük hanede bir taşınma mevzusuna da dikkat çeker ve ev değişikliği yahut şehir değiştirme gibi durumların yakın zamanda gündeme gelebileceğine ifade edilir. Evli kişilerin eşlerinin ve çocuklarının sorumluluklarını üstlerine almaktan dolayı çok fazla çalışmak zorunda kalacaklarını, ailelerine yeterli konforu sağlamak için kendilerinden daha fazla taviz vereceklerini işaret eder.

Rüyada Yüklük Boşaltmak

Doğru zamanlama ile her türlü işin altından kalkılacak, kişiyi sıkan, birikmiş işlerin halledileceği bir dönemin habercisidir. Rüya sahibine faydası olmayan, sadece gereksiz yere zaman kaybettiren işlerden uzaklaşmayı, yeteneklere ve kapasiteye uygun işler yaparak zaman geçirmeyi tabir eder. Evindeki yüklüğü boşaltanlar ev alırlar veya taşınırlar. Başkasının evinde yüklük boşaltmak ise gelin olmak, çeyiz hazırlamak anlamındadır.

Rüyada Yüklük Yıkılması

Sürekli konuşmamak için kaçılan, yüzleşmemeye çalışılan bir mevzu ile alakalı konuşmak zorunda kalınacağını bildirir. Kişinin rahatsız olduğu bir kimseyle karşılaşacak olduğuna ve istemese de o kimse ile yeniden irtibat halinde olacağına yorumlanır. Kaygılara ve strese tabir edilen rüya, ticaretle uğraşanların işlerinde aksaklıklar olacağına, işteki sıkıntının ev halkına yansıtılacağına delalettir. Sık görüşülen bir arkadaşla arada husumet doğması nedeniyle yaşanacak tartışmalara ve sert konuşmalara yorumlanır.

Rüyada Yüklük Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatta karşılaşılan bazı talihsiz durumlardan dolayı yeniden başlayabilmek için kişinin kendisine yakın olan ancak samimiyetinden şüphe ettiği insanları uzaklaştırma kararı alacağına yorumlanır. Yüklük kişinin hayatındaki insanları gereğinden fazla şekilde önemsediğini, zaman zaman kendisini hayatının merkezinden alarak başkalarını koyduğu için bazı kayıplar yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!