RuyaTabirleri.com

Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak, gerçek hayatta yükselmek anlamına gelir. Rüya sahibi şerefli ve başarılı biri olacaktır. Çevresindeki insanlardan daha yüksek bir konumda olacak ve büyüklüğünü gösterecektir. İş hayatı oldukça başarılı bir şekilde ilerleyecek ve işlerini büyütecektir. Ancak rüya sahibi kendisine bu konuda dikkat etmelidir. Çünkü bulunduğu yeri kibirli olması ile kaybedebilir. Mütevazı tavrını korumalıdır.

Rüyada Yüksekten Bakmak

Rüyada yüksekten bakmak, davranışları ile insanlara zarar veren ve kendisinden soğutan bir kişiliğe delalet eder. Rüya sahibi kendisine olan öz güveni bazı işlerde başarılı olacaktır ancak bu başarısını sosyal hayatına yansıtamayacaktır, çünkü kendisini diğer insanlardan çok üstün görecek, bu da insanlarla olan ilişkisinin güzel ilerlememesi anlamına gelir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korktuğunu gören kimse, para kazanır, malını artırır. Makam sahibi ise, bu makamının da üstüne çıkacak veya terfi edecektir. Ancak rüya sahibi için bunlar kolay gerçekleşebilecek olaylar olmayacaktır. Bunun için çok çalışması gerekmektedir. Önüne bazı zamanlarda engeller çıkabilir, bunları aşması pek kolay olmayacaktır. Bu yolda rüya sahibi tek başına olacaktır.

Rüyada Çok Yüksekte Olmak

Rüyada çok yüksekte olmak, rüya sahibinin aile şerefinin yerle bir olacağına işaret eder. Rüya sahibi çevredeki dedikodular nedeniyle ailesine atılan lekeyi temizlemeye çalışacaktır. Ailesine atılan iftiralar oldukça ağır ve alçakça olacaktır. Ancak rüya sahibi bu lafları, ailesinin şerefini zedeleyen dedikoduları temizlemeyi başaracaktır.

Rüyada Yükseğe Tırmanmak

Rüyada yükseğe tırmanmak, güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi çok çalışacak başarılara imza atacaktır. Kendisine bu konuda yardımcı olacak insanlar vardır. Kişi mevki olarak yükselecek, hem maddi hem manevi anlamda bir rahatlığa erişecektir. Ailesine daha çok imkan saplayacak ve çocuklarının isteklerini yerine getirmek için çabalayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre ise, ticarette para kaybedilmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: