RuyaTabirleri.com

Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak, gerçek hayatta yükselmek anlamına gelir. Rüya sahibi şerefli ve başarılı biri olacaktır. Çevresindeki insanlardan daha yüksek bir konumda olacak ve büyüklüğünü gösterecektir. İş hayatı oldukça başarılı bir şekilde ilerleyecek ve işlerini büyütecektir. Ancak rüya sahibi kendisine bu konuda dikkat etmelidir. Çünkü bulunduğu yeri kibirli olması ile kaybedebilir. Mütevazı tavrını korumalıdır.

Rüyada Yüksekten Bakmak

Rüyada yüksekten bakmak, davranışları ile insanlara zarar veren ve kendisinden soğutan bir kişiliğe delalet eder. Rüya sahibi kendisine olan öz güveni bazı işlerde başarılı olacaktır ancak bu başarısını sosyal hayatına yansıtamayacaktır, çünkü kendisini diğer insanlardan çok üstün görecek, bu da insanlarla olan ilişkisinin güzel ilerlememesi anlamına gelir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korktuğunu gören kimse, para kazanır, malını artırır. Makam sahibi ise, bu makamının da üstüne çıkacak veya terfi edecektir. Ancak rüya sahibi için bunlar kolay gerçekleşebilecek olaylar olmayacaktır. Bunun için çok çalışması gerekmektedir. Önüne bazı zamanlarda engeller çıkabilir, bunları aşması pek kolay olmayacaktır. Bu yolda rüya sahibi tek başına olacaktır.

Rüyada Çok Yüksekte Olmak

Rüyada çok yüksekte olmak, rüya sahibinin aile şerefinin yerle bir olacağına işaret eder. Rüya sahibi çevredeki dedikodular nedeniyle ailesine atılan lekeyi temizlemeye çalışacaktır. Ailesine atılan iftiralar oldukça ağır ve alçakça olacaktır. Ancak rüya sahibi bu lafları, ailesinin şerefini zedeleyen dedikoduları temizlemeyi başaracaktır.

Rüyada Yükseğe Tırmanmak

Rüyada yükseğe tırmanmak, güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi çok çalışacak başarılara imza atacaktır. Kendisine bu konuda yardımcı olacak insanlar vardır. Kişi mevki olarak yükselecek, hem maddi hem manevi anlamda bir rahatlığa erişecektir. Ailesine daha çok imkan saplayacak ve çocuklarının isteklerini yerine getirmek için çabalayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre ise, ticarette para kaybedilmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yükseğe Çıkmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Pnr (10 Ocak 2016 saat: 08:46)

  Ruyamda çok dik bir yuksege tirmaniyorum. Bir elimde ayakkabi var.ve tirmandigim şey simsiyah .en yükseğe tirmaninca kapagi açıp ayakkabiyi koycam ama ayni ayakkabi ve terlik var icinde.birde arkadadim bes kisiyi öldürüyor ve biz bunu garipsemiyoruz sanki dogru birşey yapiyormus gibi

 2. zynpp (08 Kasım 2015 saat: 08:11)

  kumda olan bir zirveye tırmanıyorduk baya kalabalıktı ailemde tırmanıyordu annemle babam önden tırmanıp zirveye çıkmışlar arkasından erkek kardeşim tırmandı. ben tırmanırken kimse yardım etmedi sesim çıkmıyordu ben baya zorlandım ama zirveye çıktım.

 3. Onur bodur (13 Ağustos 2015 saat: 12:46)

  Tanımadığım bir adamın arabasına çarpıyorum. Çarptığım adam bana diyor ki ; sana 308 tl ceza kesicem. Orda laf ile kavga ediyoruz. Sonra nasıl olduysa o çarptığım adamın evinde buluyorum kendimi kardeşlerim annem babam ile birlikte ve tekrar orda da kavga ediyoruz ben dağıtıyorum evi. Sonra annemle ben yüksel birşeyin üstündeyiz ve annem kenarında ben ise yaklaşmaktan korkuyorum.

 4. Hediye tamci (01 Temmuz 2015 saat: 08:09)

  Rüyamda çok taşlı bir yerden çıkmaya çalıştım tutmaya yer yoktu zor çıktım aşağıdan izleyenler vardı çıkamaz der gibi bir sonra çok yük sette bir evde vardı iftar yemeği hazır liyorlardi merdivenlilerinde karpuz siralamislardi iki tanesini çıkarken dusurdum diğerleri duruyordu

 5. selma (21 Mart 2015 saat: 11:26)

  Rüyamda kartal yuvasını bulmak için babamla cok yuksek kayalıklara tırmanıyoruz zirveye yaklastigimizda 3 yuva buluyoruz ama kartal yuvasını bulamiyoruz daha sonra ben yuvayi görüyorum kartal içerden bizi izliyor ama ben babama soylemiyorum. Tırmanmaya devam ediyoruz bir yerden sonra babam duruyor zirveye benim tırmanmami söylüyor tek başıma korkarak tırmanıyorum ve en tepeye geldigimde manzarayı izliyorum.

 6. ayse (12 Aralık 2014 saat: 08:15)

  Ruyamda annemle babam.ölüyordu. herkes bnden normal bi yasam sürmem gerektigini söylüyor buna.zorluyordu. asker gibi bi adam yda devlet büyüğü brini denetliyor ama coook yuksekre insanlar var asagida bnde yukardaym cok korkuyorum düşecem dye sallanıyor bulunduğum yer bi adamin ayagina sarılıyorm ve o devlet buguyunden saklanıyorum. Cok merak ettim aceba neye delalet eder. Yorumunz icin smdidn teşekkür ederim . Iyi günler

 7. cigdem (03 Aralık 2014 saat: 01:04)

  Annemle ucaga biniyorum.annem bana kemerimi takmami soyluyo ama ben kemeri takamadan ucak bi anda dik bisekilde yukselmeye basliyo.sonra normal bi sekilde devam ediyo.ben o arada camdan disari seyrediyorum kucuk bi buluttan yagmur yagiyo sonra asagi dogru bakiyorum cok yuksekde oldugumuzu gorunce kendimi boslukta ozgur ve birazda korku icinde hissediyorum.

 8. elvan avci (19 Kasım 2014 saat: 06:25)

  çok çok yükseğe dar bir merdivenden çok korkarak çıktım.bu çıktığım yer uçak hizası kadar yüksekte.önce çıkamadım geri döndüm.yollarda odalar var ve ben bu odalardan birine girdim.orada yaralı üç adam adam varama gayet sağlıklı gözüküyorlar.bi kaç gün önceden kavga olmuş yüzleri mühreli yaralı.ve bu adamların hepsi çıplak ve cinsel organları gözüküyordu hatta bana kaç kez yaptık diye sordular.bende yeni geldim sizi tanımıyorum dedim.sonra tekrar zirveye tımandım orada küçük 6 yaşlarında bir erkek çocuğu vardı normal kapaklı odun sobasının kapağını açtı içine çis yaptı.fakat onunda cinsel organı çok kalın ve uzundu.sonra tırmandım deniz gördüm vardığım yerde ve deniz çok güzeldi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,