RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksek Bir Yer Görmek

Rüyada yüksek bir yer görmek, kişinin de gerçek hayatında yükseleceğinin, yaptığı iş ne olursa olsun mevki elde edeceğinin ve bulunduğu yerde iyi bir yönetici olarak çalışanların da takdirini kazanacağının ifadesidir. Sanatla uğraşmak manasına gelen rüya, kişinin ani bir şöhret elde edeceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, muradına, arzularına kavuşacağına ve ettiği duaların karşılıksız kalmayacağına alamettir. Çok güzel bir rüya olduğu gibi hayırlara vesiledir ve kişinin başarılarla dolu bir geleceğe sahip olacağını müjdeler. İyi bir yuva, güzel bir eş, sağlıklı çocuklar manasına geldiği gibi, rızkında artış olan rüya sahibinin maddi kaygılarından sonsuza kadar kurtulacağına, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, birikmiş parasıyla hiç çalışmadan da hayatını sürdürecek duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkmak

Başarı dolu geleceğin ve kariyer için çalışan kişilerin istedikleri mevki için merdivenleri kendilerinden emin şekilde çıkacaklarının, akıl ve disiplin sayesinde çalışkanlıklarıyla hak ettikleri yere geleceklerinin ifadesidir. Yönetici olmak, memuriyete atılmak, girilen işlerde kendini ispatlamak ve ödüllendirilmek, maaş artışı almak demek olduğu gibi, hayatın her alanında kişiyi mutlu edecek gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Gelinen yeri hazmedemeyecek olmaya ve böbürlenmek yüzünden güzel bir işten olmak, eldeki parayı kaybetmek ve komik duruma düşmek anlamına gelir. Kendini önemseyen ve sahip olduklarını insanların gözüne sokan, başkalarını aşağılayan kişilerin düşecekleri zor durumdan sonra küçük düşmüş hissedeceklerini ve yaptıklarına pişman olacaklarına, yaşayacakları olumsuz tecrübelerden sonra akıllanacaklarına yorulur.

Rüyada Yüksek Bir Yer Görmenin Psikolojik Yorumu

Sadece kendi içinde yaşanan heyecanların, duyguların ve hayallerin varlığına işaret eden rüya, kişinin apaçık göründüğü düşünülse de, dışa yansıttığı kişiliğinden daha farklı biri olduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!