RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksek Görmek

Rüyada yüksek görmek yani yüksek bir yer görmek, rüyayı gören kişinin ideallerine, amaçlarına, hedeflerine ve hayallerine işaret eder. Rüya sahibinin itibar sahibi olmak istediği, zengin olmak için çabaladığı, bir insanın gelebileceği en iyi noktaya gelmek ve en yüksek makama oturmak gibi bir beklentisinin olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gözünün en tepelerde olduğuna delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkmak

Rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine ve ticarette ün salacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüksek Binaya Çıkmak

Rüyada yüksek binaya çıkmak da tıpkı yüksek yere çıkmak gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin mesleğinde hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, atılıma geçeceğine, herkesin önünde olacağına ve takdire layık görülecek işler yaparak büyük miktarlarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yüksek Binanın Tepesinde Olmak

Rüyayı gören kişinin kariyerinin zirvesine çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hergeçen gün mesleğinde çok daha iyi olacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına yorulur ve bununla birlikte maddi imkânlarının da çoğalacağına yorulur.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyayı gören kişinin mesleğindeki verimliliğinin ve enerjisinin azalacağına, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına ve kötü günler geçirerek içine kapanacağına ve itibarının zedelenmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

İyi bir rüya olduğu söylenemez. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine işaret ettiği yönünde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,