RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksek Yer Görmek

Rüyada yüksek yer görmek, geleceğinde üst mevkilerde görev almak isteyen kişilerin karşılarına çıkacak olan fırsatlara işaret eder. Bugünlerde atılacak adımların rüya sahibinin geleceğinde çok önemli bir paya sahip olacağını da bildiren rüya, genellikle kariyer hedefleri olan ve iş konusunda disiplinli çalışan kişilerin istedikleri başarıyı elde etmeleri için herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklarını, azimli davranmaları sonucunda istikrarlı bir şekilde hedeflerine ulaşacaklarını bildirir. Yüksek yer terfi ya da ödüllendirme olarak yorumlanabileceği gibi, zengin bir hayat sürmenin de alametidir.

Rüyada Yüksek Yere Çıkmak

İslami rüya tabirlerine göre, yüksek bir dağa tırmandığını gören kişiler içinde bulundukları zorluklardan tek başlarına ve hiçbir yardım almadan sıyrılırlar. Yüksek bir duvara çıkan kişilerin düşmanları pes eder ve kişi gücünü ispatlama şansı elde eder. Genellikle hedeflenen hayata kavuşmak şeklinde tabir edilen rüya kişinin azminin ve hırsının göstergesidir. Zorluklarla karşılaşsa bile rüya sahibinin pes etmeden yoluna devam edeceğini, kendi inancından ve doğrularından asla ödün vermeyeceğini de bildirir.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Planların bozulması, istenilen başarıya ulaşamamak ve yanlış yoldan hedefe gitmeye çalışmak anlamına gelir. Rüya sahibinin düşünmeden veya durumlar, sorunlar üzerinde yeterince düşünmeden, analitik bir kavramaya sahip olmadan hareket ettiğine yorulur. Yüksekten düştüğünü görmek güvenilen bir dosttan veya arkadaştan kaynaklanan üzücü, sıkıntılı bir davranışa ve küskünlüğe de işarettir. Kazancın düşmesi ile beraber sahip olunan rahat ve görkemli hayata veda edileceğine, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına alamet eder.

Rüyada Yüksek Yer Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatlarında yükseklik fobisi olan kişilerin gördükleri sembolik rüyalardan biridir ve genellikle duyulan korkunun kişinin gündelik hayatını son derece olumsuz bir şekilde etkilediğini de ortaya koyar. Öte yandan yüksek yer amaçların ve varılmak istenen noktanın kişide uyandırdığı heyecana da tezahür eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!