RuyaTabirleri.com

Rüyada Yükseklik Görmek

Rüyada yükseklik görmek, rüyayı gören kişinin kendisini ileriye götürecek, bir üst noktaya taşıyacak, toplum içindeki konumunun olumlu yönde değişmesine vesile olacak ve işinde de makamının artmasını sağlayacak hayırlı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi olarak kalkınacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, güç ve kudret sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Yükseklik Korkusu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayattan yana beklentilerine ve hayallerine karşı umutsuz, karamsar ve çekimser olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin kendine olan özgüvenini bir türlü toparlayamadığına aslında cesaret edip bir adım atsa hedeflerine ve amaçlarına ulaşabilecek gücün kendisinde olduğunu fark edeceğine yorulur.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyayı gören kişinin yaşam standartlarının düşmesine, malının ve banka hesabının azalmasına, makamının da elinden gitmesine neden olacak bazı işlere gireceğine ve sonradan kaybettikleri için çok üzüleceğine ve pişman olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüksekte Olmak

Çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin tahsil hayatının ve meslek hayatının takdir belgeleriyle, ödüllerle ve birinciliklerle geçeceğine rüya sahibinin önemli, büyük ve saygı değer bir kişi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisinden beklenilen zaferleri alacağı ve ailesini hayal kırıklığına uğratmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Bina Görmek

Rüyayı gören kişinin üzerinde kafa yorduğu, emek verdiği ve alın teri akıttığı çalışmalarının hak ettiği beğeniyi alacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine ve istediği yerlere gelmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada Yüksek Dağ Görmek

Rüyayı gören kişinin yüce, hikmetli, bilgili, olgun, nurlu ve alim kimse olacağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına ve bu konuda her zaman cömert olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: