RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksekte Olmak

Rüyada yüksekte olmak mevki atlamak veya hedeflenen kariyeri çok hızlı şekilde tamamlamak demektir. İş yaşamında her şeyin yolunda gideceğine dair işaretler veren rüya, tanınmış biri olmaya ve şana, şöhrete de tabir edilir.  Kurulan hayallerin ve ideallerin gerçek olmasına az kaldığını, azimli, hırslı ve disiplinli şekilde çalışmak sayesinde her türlü amaca ulaşılacağını müjde verir. İtibarlı biri olmak ve saygınlık elde etmek, iş yerinde olduğu kadar sosyal çevrede de herkesin kişiye güven duyacağına alamettir. Güzel ve hak edilmiş bir ün sahibi olarak çalışma hayatında evlatlarına güzel bir miras bırakacak olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin elindekilerle yetinmediğini, daha çok çalışıp zengin olma hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağını da delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkmak

Yüksek bir dağa tırmanmak hem iş alanında parlak bir kariyere, zengin bir yaşama, düşmanları ezip geçmeye yorumlanır, hem de manevi olarak kişinin zenginliğine rağmen alçak gönüllü davranmayı bırakmayacağını ortaya koyar. Maddi imkanların çokluğuna ve cesaretli adımlar atarak sahip olunan maddi gücü daha da fazlalaştırmaya alamettir. Saygın bir hayat sürdürecek olan rüya sahibi fikirleri ile de başkalarına yol gösteren, insanlara örnek olan biri olacak demektir.

Rüyada Yüksekte Oturmak

Yüksekte oturmak çok büyük bir hayali gerçekleştirmek ve tarihe ismini yazdırmak demektir. Buluş yapmak, bir sanat eseri üretmek, ses getiren bir proje yapmak veya sahip olunan meslekte herkesin tanıdığı bir isim haline gelmek demektir. Gurur duyulacak bir konumda bulunmak ve burada uzun yıllar kalmak, zengin, gösterişli, herkesin gıpta ettiği bir hayat yaşamak anlamındadır.

Rüyada Yüksekte Olmanın Psikolojik Yorumu

Her konuda idealist olmak ve hedeflerine ulaşmak için her yolu kullanmak, aşırı çalışmak manasına gelir. Rüya sahibinin tanınma isteğine, şöhret olma arzusuna da gönderme yapan rüya, akılda kalmak, öldükten sonra da hatırlanmak istemenin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!