RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, birisine karşı güven kaybını işaret etmektedir. Bu kişi sizin oldukça yakınınızda ve değer verdiğiniz bir kişidir. Ancak yaşanacak olan çeşitli olayların sonrasında, ona karşı olan güveniniz tamamen ortadan kalkacaktır. Rüya ile ilgili olarak en fazla yorum yapılan konulardan birisi de makam kaybıdır. Bir statünün sizden alınması ve kötü dönem işareti, bu rüyanın sonuçları arasında bulunmaktadır.

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak

Riskli bir işe kalkışmayı, maddi anlamda işaret eden rüyalardan sayılır. Bu rüya ile anlatılmakta olan konu, gereksiz yer alınacak olan riskin, kötü sonuçlanacağıdır. Ani bir karar sonucunda adım atılan bir işin kötü sonuçlanması hem sizi hem de ailenizi oldukça üzecektir.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Bir resmi evrak ya da işlemle ilgili işaret şeklinde anlaşılması gereken rüyalardan birisidir. Bir devlet kurumunda devam eden işleminiz, gelmesini beklediğiniz bir evrak akla gelmelidir. Bu konuda ne kadar aceleci olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Yüksekten Suya Atlamak

Çok zor günlerin hemen ardından, huzurlu ve mutlu bir dönemin geleceğini haber vermektedir. Bu günler içerisinde hem maddi hem de manevi açıdan alınacak güzel haberler ve kısmetler, moralinizi oldukça yükseltecektir. Ancak bu durum için de biraz zamana ihtiyaç duyduğunuzu ifade edelim.

Rüyada Yüksekten Denize Atlamak

Tanımadığınız ve sizi oldukça rahatsız edecek olan bir kalabalığa, yakın zamanda girecek olduğunuzu işaret etmektedir. Bu kalabalık içerisinde olmanız ise bir zorunluluktan kaynaklanmaktadır. Kısa süre içerisinde gireceğiniz bu çevrenin olumsuz etkisine katlanmak ve sabır göstermek, lehinize olacaktır.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Sizi oldukça kötü etkileyecek olan bir ayrılığı gösterir. Bu ayrılığın çok değer vermiş olduğunuz bir kişi ile olması, etkisini şiddetlendirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüksekten Atlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. neslihan (31 Ocak 2015 saat: 11:56)

    Ruyada eski erkek arkadasimla birlikte oturup sohbet ettim.sonra kardesim kuzenim geldi sonra ise eve gelmek icin cikciktik evdwn.yuksek bi yerde. Atladm asagida iki kör adam tandir ekmegi yapiyodu ve kusbasi pisiriyolardi aldik yemek ici.sonra adam türkü soyledi.kimler atladi bu yuksekten ayagi topraga basti kim bilir kimler girecek yarin bu topraga dedi

  2. isimsiz (29 Ocak 2015 saat: 21:11)

    rüyamda annemle kavga ettik ve sinirlenip yüksek bir yerden atladım ölmüştüm ama kendmi yara almış bi şekilde gördüm kimse farketmiyor ve beni görmüyor herkes ağlıyor sadece annem ve küçük kardeşim beni görüp duyuyorlardı.en sonunda okula gittik herkes şaşırmıştı ben ölmedim dediğim halde kimse görmüyor ve duymuyordu yere çöküp bağırmaya başladım annem günlüğüme yazdıklarımı arkadaşlarımı anlattığım yeri okuyordu bana acı çektirip dalga geçen insanlar ağlıyordu sevdiğim çocuğa annem seni seviyor dediğinde yere yığılıp ağlamaya başladı ve hıçkıra hıçkıra uyandım

  3. sibel (28 Ocak 2015 saat: 13:51)

    Yüksek kamyon çimende mikseri gibi bir aracın üzerinden şu an ayrı olduğum eşimin kucagına atlayıp atlamamakta kararsızken uyandım ve diz kapaklarımdada sert ve uzun kıllar çıkmıştı hayret içerisindeydim eşim atlamamı söylüyordu tutacağını korkmamamı atlamadım ama

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,