RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korkmak, hırslarınız nedeniyle hak ettiğiniz başarıya ulaşmak için çok çaba sarf ettiğinizi ancak çabalarınızın bir süre daha sonuçsuz kalacağına delalet eder. Rüyada yüksekten bakıp korkmak, sahip olmak istediğiniz mevki ve makama çok yaklaştığınıza fakat yaşadığınız korkular ve cesaretsizliğinize nedeni ile karşınıza engel çıkacağına işaret eder. Rüyada çıktığınız yüksekten korkup inmeniz ise, henüz işinizde yükselmeye hazır olmadığınıza, yükselseniz bile görevinizi layıkıyla yapamayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak, işinizde yüksek bir pozisyona kavuşacağınıza, mevki ve makama tahmin ettiğinizden daha çabuk ulaşacağınıza, kazançlarınızın artacağına ve aynı zamanda kimseden destek ve yardım almadan hayatınızı sorunsuz bir şekilde idame ettireceğinize delalet eder. Rüyada yükseğe çıkmak genel olarak kişinin işinde yükselmesi olarak yorumlanırken, temiz bir ortamda yükseğe çıktığınızı görmeniz de ulaşacağınız başarılar için çok çaba sarf etmek zorunda kalmayacağınıza ve kolay yoldan elde edeceğiniz paraya işarettir.

Rüyada Yüksekten İnmek

Rüyada yüksekten inmek, sahip olduğunuz makamı kaybedeceğinize, haksız bir şekilde bulunduğunuz konumu kazandığınıza delalettir. Rüyada yüksekten inmek aynı zamanda yalanacak kayıpları da işaret etmektedir. Kişinin saygınlık kaybetmesi, mevki ve parasal yönden çöküşe geçişinin habercisidir. Rüyada yüksekten inmek kimi zaman rüya sahibinin iş ile ilgili yaşadığı sıkıntılı süreci de işaret eder. Amir ya da müdürler ile yaşanacak tartışmanın ve bu tartışmaya bağlı iş değişikliği yapılacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, sizden mevki olarak yüksek birinin yardımını alacağınıza, aldığınız bu yardımla işinizde yükseleceğinize, maddi kazancınızın artacağına ve emrinizde birçok çalışanın olacağına işaret eder. Rüyada yüksekten atlamak kimi zaman kişinin hak etmediği bir konuma sahip olmasına delalet eder. Kimi zaman da rüya sahibinin meslek hayatında çok emek ve çaba sarf etmeden kolay yoldan koltuk sahibi olacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: