RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumruk Atmak

Rüyada yumruk atmak, kime atıldığına göre değişik anlamlara gelir. Genel anlamıyla yumruk atılan kişi gerçek hayatta tanınıyorsa o kimseye el verilecek veya destek olunacak demektir. Rüya sahibinin sahip olduğu mevkiyi başkalarının faydası için de kullanacağını, pek çok işsize iş imkanı yaratarak hayır duaları alacağını da bildirir. Geçmişinde kimsenin önemsemediği veya sıkıntı içinde ve yoksul bir hayata sürenlerin, gelecekte çok güçlü ve herkesin parmakla gösterdiği iş adamları ya da makam sahibi kimseler olacaklarını, böbürlenmeden yollarına devam edeceklerini de tabir eder. Yumruk attığını gören kişi, ağız dalaşına girer veya kendisini bir kavganın ortasında bulur.

Rüyada Yumruk Atıp Yumruk Yemek

Bir kavgada kendisini yumruk atıp aynı zamanda yumruk yerken gören kimse büyük bir kavga yaşar. Moral bozukluğuna neden olacak ve ikili ilişkileri zedeleyecek bir durumda kalmanın işareti olan rüya, düşmanlarla kapışma yaşanacağını, kişinin düşmanlarına haddini bildirirken aynı zamanda da zarar göreceğini işaret eder. Dostlardan görülecek fenalığa, sevilen insanların rüya sahibini büyük bir hayal kırıklığına uğratacağını da alamet eder. Kişinin hayatını kabusa çevirecek bir düzine yalanın ortaya çıkacağı, uzun süre atılan iftiraları temize çıkarmak için uğraşılacağına da yorumlanır.

Rüyada Yumruk Atmaktan Vazgeçmek

Kendisini korumak adına, kişinin başkalarına yapacağı yardımlarda iki kere düşüneceğini ve sevdiklerini karşısına almak pahasına da olsa bazı durumlarda kendisini geri çekeceğine alamettir. Kendine hakim olmak ve ağızdan çıkacak sözleri iki kere düşünmek manasına da gelen rüya, her koşuda kişinin nefsini kontrol altında tutmak için uğraş vereceğine yorumlanır.

Rüyada Yumruk Atmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle öfke ve intikam duyguları ile dolu olan kişilerin sembolüdür. Aşırı hırçın davranan rüya sahibinin gerçek hayatta intikam almak istediği kimselerin olduğuna ve bu kişilerle aynı ortamda bulunmamaya gayret sarf ettiğine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yumruk Atmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Fuat (04 Aralık 2016 saat: 17:46)

    Rüyamda bi hapishaneye giriyorum .hapishane bilindik hapishaneler gibi değil. Bu hapishanenin özelliği içeride mahkumlar istediği gibi davranıyor ve yatakta yatmak için o hapishanenin liderine kira ödemen gerekiyor. Parayı kazanmak içinde bazı mahkumların vericeği işi yaparak biraz para kazanıyorsunuz. Bu sayede yatıcak bi yeriniz ve yemek için paranız oluyo. Ve hapishanenin liderinin bi kızı var güzel bi kız benim yaşlarımda 16 felan. Renkli ela gözleri var siyahi bi teni var. Herkes bu kızı çok güzel buluyor o kızla herkes birliktelik yaşamak istiyor ama hapishane liderinden de korkuyorlar. Bu kız kimseyi sevmezken benimle yakınlaşmak bi birliktelik yaşamak istiyor . bense istemiyorum bi yandan kafamda hapishane liderinden korkmak var bir yandanda sevdiğim kız aklıma geliyor ona soğuk davranıyorum . daha sonra hapishanenin bahçesinde tanımadığım ama beni sevmeyen birisine yumruk atıyorum ve yavaşça yürüyerek içeriye doğru gidiyorum içeri gidiyorum fakat birden kendimi hapishanenin altındaki metroda buluyorum. İnsanlar metro bekliyor ve metroya biniyor iniyor felan. Bi adamda yanımda beni tanıyor beraberiz yani. gelen bi metronun ardından elektrikleri kapatıyo insanlar çığlık atıyo. Kimse onun yaptığını bilmiyo benim dışımda bende elime çekinerek kimseye göstermeden telefonumu elime alıyorum ve sevdiğim kızı aramak istiyorum. Elimde telefon fakat arayamadan uyanıyorum. Bu neye işaret lütfen cevap verirseniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,