RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumruk Atmak

Rüyada yumruk atmak, kime atıldığına göre değişik anlamlara gelir. Genel anlamıyla yumruk atılan kişi gerçek hayatta tanınıyorsa o kimseye el verilecek veya destek olunacak demektir. Rüya sahibinin sahip olduğu mevkiyi başkalarının faydası için de kullanacağını, pek çok işsize iş imkanı yaratarak hayır duaları alacağını da bildirir. Geçmişinde kimsenin önemsemediği veya sıkıntı içinde ve yoksul bir hayata sürenlerin, gelecekte çok güçlü ve herkesin parmakla gösterdiği iş adamları ya da makam sahibi kimseler olacaklarını, böbürlenmeden yollarına devam edeceklerini de tabir eder. Yumruk attığını gören kişi, ağız dalaşına girer veya kendisini bir kavganın ortasında bulur.

Rüyada Yumruk Atıp Yumruk Yemek

Bir kavgada kendisini yumruk atıp aynı zamanda yumruk yerken gören kimse büyük bir kavga yaşar. Moral bozukluğuna neden olacak ve ikili ilişkileri zedeleyecek bir durumda kalmanın işareti olan rüya, düşmanlarla kapışma yaşanacağını, kişinin düşmanlarına haddini bildirirken aynı zamanda da zarar göreceğini işaret eder. Dostlardan görülecek fenalığa, sevilen insanların rüya sahibini büyük bir hayal kırıklığına uğratacağını da alamet eder. Kişinin hayatını kabusa çevirecek bir düzine yalanın ortaya çıkacağı, uzun süre atılan iftiraları temize çıkarmak için uğraşılacağına da yorumlanır.

Rüyada Yumruk Atmaktan Vazgeçmek

Kendisini korumak adına, kişinin başkalarına yapacağı yardımlarda iki kere düşüneceğini ve sevdiklerini karşısına almak pahasına da olsa bazı durumlarda kendisini geri çekeceğine alamettir. Kendine hakim olmak ve ağızdan çıkacak sözleri iki kere düşünmek manasına da gelen rüya, her koşuda kişinin nefsini kontrol altında tutmak için uğraş vereceğine yorumlanır.

Rüyada Yumruk Atmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle öfke ve intikam duyguları ile dolu olan kişilerin sembolüdür. Aşırı hırçın davranan rüya sahibinin gerçek hayatta intikam almak istediği kimselerin olduğuna ve bu kişilerle aynı ortamda bulunmamaya gayret sarf ettiğine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: