RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumruk Görmek

Rüyada yumruk görmek, güç kazanmak anlamına geldiği gibi, kişinin kendisine karşı kötülük besleyen ve uygun bir fırsat bularak zarar vermek isteyen düşmanları olduğu konusunda da uyarıda bulunur. Genellikle iş yaşantısında güçlü bir konumda olan kişilerin etrafında pek çok sorun yaratan kişi olduğuna, rüya sahibinin ayağını kaydırmak ve kariyerini, itibarını ve saygınlığını zedelemek için çeşitli tezgahlar düzenleyen insanlar olduğuna alamettir. Yumruk görmek, hayata karşı çok daha dik durulacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına delalettir. Hırs ve çalışkanlık sayesinde maddi olarak hayal edilenin de üstünde bir yaşam standardına kavuşarak çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına da işaret eder.

Rüyada Yumruk Atmak

Tanıdığı birine yumruk atmak, sevilen bir kişiye verilecek destek anlamına gelir. Bilinmeyen birine yumruk attığını gören kişi ise, İslami olarak inancı çok kuvvetli olan ve her fırsatta yoksul, düşkün kişilere yardım eden biridir. Sevabı çok olan ve kazancını her zaman ihtiyacı olanlarla paylaşarak daha bereketli bir yaşama sahip olan kimselere de delalettir.

Rüyada Yumruk Atıldığını Görmek

Kendisine yumruk atıldığını gören kişiler beklenmedik bir darbe alırlar. Genellikle kişiye dost görünen, çok yakınında olan ve hanesine girip çıkan bir kişiden görülecek kötülüğe, yalan ve iftiraya işaret eder. Kendisine değil de, bir tanıdığına yumruk atıldığını görmek ise o kişinin başına gelecek fena bir olaya haber verir. Tanınmayan birine yumruk atılmasını görmek de kişinin belirsiz bir iş hayatına sahip olacağına, karşısına çıkacak insanların güvenilir olmadığına dair bir uyarı olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Yumruk Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle çocukluğunda ve ilk gençlik yıllarında şiddet gören, ailesinden baskıya uğrayan ve hayatı boyunca korkularla yaşayan kişilerin ruh hallerini simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: