RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumruk Yemek

Rüyada yumruk yemek, maddi kayıplara ve manevi olarak zayıflamaya yorumlanan rüya, başa gelen bir sıkıntıdan kurtulmaya da yorumlanır. Aynı zamanda tanıdık birinden yumruk yemek güç kazanmak, bu kimseden yardım görmek ve yücelmek anlamına gelir. Farklı şekillerde yorumlanan rüya kişinin çok kısmetli, rızkı bol biri olacağına ve yapacağı, yaptığı işten büyük paralar kazanacağı manasına da gelir. Aileye, dostlara olan bağlılığın artacağına yorumlanırken, mahkemelik işi olanların olumsuz netice alarak üzüleceklerini de bildirir. Babasından yumruk yediğini gören kişiler aile işlerinin başına geçerler ve erken yaşta miras sahibi olurlar. Kardeşinden yumruk yiyenler genç yaşta evlenirler ve aile bağları çok güçlü olur.

Rüyada Yumruk Atmak

İstenen bir yardımı karşılıksız bırakmamak demektir ve yakın akrabalardan bir kimsenin isteyeceği borca yorulur. Tanıdık birine yumruk atmak o kimseye faydası dokunmak demekken, düşmanına yumruk atmak işbirliği yapmak, kötü niyetli insanları alt etmek anlamındadır. Bazı yorumcular kişinin yumruk atmasının herkesi şaşırtacak davranışlar sergileyeceğini ve bu dönemde çok fazla para harcayacağını, ailesine de hesap vermeyeceğini ifade ederler.

Rüyada Kafasına Yumruk Yemek

Bulanıklıktan, kişiyi esir eden düşüncelerden ve olumsuz fikirlerden kurtulmak anlamına gelir. Eski gücüne kavuşmak demek olduğu gibi, ruhsal boşlukların dolacağına, dini inançların güçleneceğine de tabir edilir. Bir musibetin kişi için pek çok hayırlı kapı açılmasına neden olacağını da delalet eder. Eşinden kafasına yumruk yiyen kişiler omuz omuza yapacakları bir işe girerler ve maddi durumlarını kısa sürede düzeltirler. Arkadaşından başına yumruk yiyen kişiler iş teklifi alır veya sevdikleri biriyle yola çıkarlar.

Rüyada Yumruk Yemenin Psikolojik Yorumu

Üşengeçliğe, sorumluluk almaktan kaçmaya yorumlandığı gibi, rüya sahibinin başkalarının etkisiyle iş yaptığını ve genellikle kendisini harekete geçirmekte aciz kaldığını ifade eder. Kişinin içgüdülerine güvenmediği gibi, hisleriyle de hareket etmediğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: