RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüyada yumurta kırılması iyiye yorulmaz ve uğursuzluk, şanssızlık olarak değerlendirilir. Kırılmış bir yumurta görmek, o gün içinde yaşanacak küçük aksiliklere veya kazalara tabir edilir. Birden fazla yumurtanın kırıldığını gören kimseler ise kendileri hakkında konuşulan ve kişinin gururunu da kıracak olan pek çok dedikodu işitir ve büyük bir üzüntü yaşar. Evinin içinde yerde kırılmış yumurta görenlerin hanesinde tartışma olur ve karı koca arasındaki gergin duruma da alamettir. Yumurta kırılması iş yaşamında da duyulacak kötü sözlerin, haksızlığa uğramanın ve hak edileni alamamanın da tabiridir.

Rüyada Yumurta Kırmak

Tamamen kişinin kendi hatalarından kaynaklı bir şekilde acı çekeceği manasına gelir. Tedbirsizlik veya kaza sonucu yakınlardan birini veya aileden bir ferdi kaybetmek anlamına geleceği gibi, gebe bayanların çocuklarının öleceğine ya da düşük yapılacağına da yorumlanır. Yumurta kırmak hayra yorulmadığı gibi, maddi anlamda da her şeyin kaybedileceği, kişinin kumar gibi bir kötü alışkanlık yüzünden tüm hayatını riske atacağını tabir eder. İslami açıdan, bekar bayanların zina yapacaklarına ve büyük günah işleyeceklerine alamettir. İş konularında da tüm yatırımın boşa gitmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yumurta Düşürmek

Kişi rüyasında elinden yumurtaları düşürdüğünü ve kırdığını görürse, elindeki şansı iyi kullanamadığı için yeniden başladığı noktaya geri döneceğini tabir eder. İş hayatında düzensizliklerin, başarısızlıkların ve bir türlü düzen tutturamayacak olmanın da delaletidir. Yumurta düşüren kişi bekarsa evlenemez veya çok geç evlilik yapar ya da kısmetleri ters teper.

Rüyada Yumurta Kırılmasının Psikolojik Tabiri

Kişinin hataya çok meyilli bir karaktere sahip olması ve bu yüzden, hayatında yenilik yapmaktan korktuğunu belirtir. Yumurta kırılması, geçmişte yaşanılan travmaların kişi üzerinde bıraktığı olumsuz etkilerin de sembolüdür ve korkarak yaşayan, kendini güçsüz ve başarısız olarak gören kimselerin ruh hallerini simgeler. Bu rüyayı gören kimseler gerçek hayatlarında da sakarlıkları, boş boğazlıkları nedeni ile sürekli başkalarının gözünde değer kaybederler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Kırılması İle İlgili Rüyalar;

  1. Kübra (28 Ocak 2015 saat: 08:32)

    Sevgilim bana hap kutusunun içinde sürpriz olsun diye bi not gönderiyor ve ve kutunun altında da biri poşette biri de açıkta olmak üzere 2 tane yumurta var oluyo bn açıkta olan yumurtayı alıp ona soruyorum bune diye oda yumurta falan diyo bni tiksindiriyo çünkü bn yumurtayı hiç sevmem ve sonra o bnm elimdeki yumurtayı eliyle kırıyo bn de kuscak gibi oluyorum falan ama yumurta pişik öyle olmasına rağmen yumurtanın beyazı pişik drğilmiş elime akıyo işte o yumurta elimdeyken yerde pişmeden kırılmış bi yumurta daha görüyorum ve elimdeki yumurtayı soyup yumurtayı elimde kıran kişiye yani sevgilime yediriyorum . Bunun yorumlar mısınız ? :(

  2. Nurten (20 Ocak 2015 saat: 11:27)

    Arkadaşımla pazardayız arkadaşım yumurta satın alıyor. Yumurtalar poşete konuyor.Poşete konan yumurtalar on tane ama sadece birkaç tanesi poşetin içinde kırılıyor diğer yumurtalar sağlam,poşetin içindeki diğer yumurtalar sağlam kalıyor .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,