RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırmak, rüyayı gören kişinin, hayatına uzunca bir zaman önce girmiş olan ve değerli eşyaları seven bir eşe yorulur. Aynı zamanda, iş hayatında işlerin kötü gitmesinden ötürü maddi zarara uğramaya delalet eder. Rüyada yumurta kırmak, rüya sahibinin sağlığında yaşanacak bir probleme de işaret eder.

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında girdiği bir projede yapılan bir hatadan ya da gecikmeden ötürü uzun bir zamandan beri biriktirdiği parasından olacağına ve bundan sonra kazanacağı paranın bir kısmını da bu uğurda boşa harcayacağına alamet eder. Ayrıca, sağlığın kötüleşmesine ve çocuk düşürmeye de rivayet eder.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüya sahibinin, çocuğu ile yeteri kadar ilgilenemediğine, büyüme aşamasında ve okul çağındayken çocuğuna yeteri kadar özen göstermediğine ve bu yüzden çocuğun biraz sıkıntılı ve kısmen sorunlu olduğuna delalet eder.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek  

Kısa bir zaman sonra aileye katılması beklenen, beraberinde çok büyük bir bolluk ve bereket getirecek olan ve aileye neşe ve sevinç katacak bir erkek çocuğa tabir eder.

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri emek ve verdiği, büyüyüp gelişmesi için çok ter döktüğü, hayatının büyük çoğunu ayırdığı ve çok büyük hayaller kurduğu işten para kazanmaya başladığına ve çok daha büyük kazançlar sağlayacak günlerin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Yumurta Görmek

Girilen tüm işlerde çok büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına ve çok mutlu ve huzurlu günler görüleceğine ve çok daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: