RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel günler geçireceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayarak ömür boyu huzur içinde olacağına alamet eder.

Rüyada Yumurta Sarısı Yemek

Rüya sahibinin, iş hayatında atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kavuşacağına ve bu durum sayesinde gün geçtikçe kendisine olan güvenin artacağına delalet eder.

Rüyada Çift Yumurta Sarısı Yemek

İş hayatında çok hayırlı zamanlar geçiren rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyacağı bir projeden hiç beklemediği kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına ve daha büyük ve zor işler yapmak için cesaret kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Yumurta Sarısını İçmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük işler başarması, yetenekli bir kişi olması ve işini çok iyi bir şekilde yapması sayesinde hiçbir zaman işsiz kalmayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına ve bütün işlerde aynı başarıyı göstereceğine işaret eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Sarısı Görmek

İş hayatında ve aile hayatında güzel günler yaşayan rüya sahibinin, çok hayırlı işlere girip büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için çok büyük çaba göstereceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Alp (03 Ocak 2015 saat: 15:44)

    Tanımadığım iki kişi ile bir dağa çıktık biri bayan biri erkekti her taraf kardı ama hiç üşümüyordum. O kadar güzel kar vardı ki bembeyazdı. Hiç bir siyah yer yoktu etrafta bir kaç tane çam ağacı vardı. Biraz kartopu oynadık biraz kaydık lüks bir jiple bilmediğim bir eve geldik annemle en küçük kardeşimde ordaydı annem oğlum bizi eve götür dedi tamam dedim tam ailemle arabaya biniyorduk ki annemle kardeşimin elinde pişmemiş çiğ yumurtanın zarlı sarısı vardı ama kabuğu yoktu annemle kardeşim biraz sıktı ve zar yırtıldı yumurtanın sarı pütürlü donmuş bozulmuş yumurta gibiydi sonra benim elimdede bi yumurta sarısı gördüm ama bendeki çok güzel ve sağlandı ne anlama geldiğini bilmiyorum ama yorumlarsanız çok sevinirim… Teşekkürler…

  2. merve (22 Mart 2014 saat: 12:31)

    rüyamda annem kadınlarla tartışıyordu bir yere gizlice giriyordu sanırım ben de onun pesinden kontrol etmek için girdim tartışmadan sonra ev ya da iş yeri gibi bir yerden çıkarken haşlanmış yumurta gördüm yumurta yerde değildi parçalanmış yada ezilmiş değildi gayet düzgündü içinde 2 tane sarısı vardıyumurtayı geride bırakmak üzereydik anneme bunu neden almıyorsun diye sordum almadı ben alıp almadığımı hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,