RuyaTabirleri.com

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta yemek, rüya sahibinin iş hayatında yüzünün gülmesine vesile olacak, kendisine hayır, uğur ve daha çok kısmet getirecek olumlu gelişmelerin olacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kararlı olması, aynı inançla çalışması ve sabretmesi durumunda hayalini kurduğu zengin, rahat ve huzurlu yaşama kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Pişmiş Yumurta Yemek

Rüyayı gören kişinin, hayallerini gerçekleştirmek, hedeflerine ve amaçlarına ulaşmak için daha fazla yol kat etmesi, daha çok çabalaması, daha fazla çalışması ve bir süre rahatından ödün vermesi anlamına gelir. Bu rüya tabir yerindeyse emeksiz yemek olmayacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Bu rüya, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin hakkı olmayan mallara ve rızka göz dikeceği, şeytanla iş birliği yapıp günahkâr olacağı ve bu yollardan zenginlik elde edeceği ile tabir edilir. Kişi, ahlakından ve inancından ödün vererek variyet elde edecek demektir.

Rüyada Yumurta Sarısı Yemek

Başarıya ve mutluluğa ulaşmak için sabretmenin gerekli olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği hayallerinin zamanı olduğuna, hiçbir şeyin anında gerçekleşemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Tavada Yumurta Yemek

Rüyayı gören kişinin işlerinin rast gideceğine, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine ve rahat şekilde yaşayabileceği kadar geliri olacağına işaret eder. Kişinin aylık gelirinin, giderlerini çok kolay karşılayacağı, hatta birikim yapabilmesine dahi olanak vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yumurta Yemek İstemek

Rüya sahibinin hayatını daha güzel hale getirmek istediğine bu nedenle yaşam standartlarını olabildiğince yukarı çekmek için çabaladığına ve maddi imkânlarını arttırmak için karlı işler yapma arayışı içinde olduğuna rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gülşah (31 Mayıs 2014 saat: 09:32)

    Bu ruyayluc aylık bebegimi emzirdikten sonra sabaha karsl gordum ruyamda bebegim besiginde yatlyor annem ve klz kardesim de var ortamda annem cay kaslglyla yumurta vermek icin bebegime yoneliyor ben anne o daha kucuk yiyemez diyorum ardlndan ortadaki tabakta duran bir kac yumurtadan bir tanede ben alıp yiyorum daha dogrusu iciyorum cunku cok katl degil bu esnada da tabaktakl yumurtalarln bazlslna dirsegim degiyor yumurtalarl catlatlyorum sarlslnl goruyorum zarln altlndan ama hic akmlyor sarlsl
    Maddi olarak cok zor bir donem geciriyoruz bebegimiz oldugu icin bende calısamlyorum aksam esim ikinci bir gece işi bakacaglnl söyledi o kadar üzgün yattlm ki ama rabbimden bir isaretti ama oylesine bir ruyaydl hayra yoraylm hayrolsun desemde yorumunuzuda merak ediyorum cok tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,