RuyaTabirleri.com

Rüyada Yün Yıkamak

Rüyada yün yıkamak, kişinin birden fazla kısmete sahip olacağını ve bekar bir kimse ise kısmetleri arasından seçim yapmakta zorlanacağını, evli ise de değerli bir hediye alacağını işaret eder. Yün yıkamak aynı zamanda kişinin çok beklenmedik ve ani bir şekilde evleneceğine de işarettir. Yün yıkayan kişi rüya sahibinin kendisi ise, işinden elde ettiği gelirin çok daha fazla olacağına delalet eder. Yünleri kendisi yıkayan kişi bol şansa sahip olur ve sık sık yolculuklara çıkıp, hayırlı haberlerle döner.

Rüyada Yün Görmek

Kişinin kazancının alın teri ile gerçekleştiğine ve İslami açıdan makbul ve dini bütün bir hayat yaşadığına işaretken, rüyada kendi bedeninde yün çıktığını ya da yapışmış olduğunu gören kişi ise kendi yararına pek çok işe girişir ve malında mülkünde artış olur.  Rüyasında bir yün yatak üzerinde uyuduğunu gören kimse ise zengin bir zevce sahibi olur. Yünden bir taç taktığını gören kimse ise, kumar gibi kötü alışkanlıklara sahip olur ve elindeki avucundaki tüm parayı ve malı harcar ve sefil bir hayata düşer.  Rüyada görülen yün temiz ise güzel ve hayırlı bir kısmet çıkacağına yorumlanır. Çok miktarda yün görmek ise ele geçecek olan beklenmedik yüklü bir paraya işaret eder. Rüyasında yün gören kişi sıkıntı duyduğu her şeyden kurtulur, borcu varsa öder ve aydınlığa kavuşur.

Rüyada Yün Eşya Görmek

Yünden yapılmış bir eşya görmek bekar bir kimse için iyi huylu, saygın bir eş sahibi olmak anlamına gelir. Yünden yapılan bir ip görmek ise kişinin büyük servetlere sahip olacağını zengin ve hayır yapan bir kimse olarak yaşayacağını tabir olur. Kişi rüyasında yastıklara ve yorganlara yün dolduruyor ise, o zaman da evleneceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyasında yünden yapılmış eşyaları sattığını gören kimse ise ticarete atılır ve iyi gelirler elde eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!