RuyaTabirleri.com

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada yunus balığı görmek kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında yunus balığı gören kişi hayatta büyük kazanç kapıları ve iş fırsatları elde edecek bu sayede hiç yokluğa ve darlığa düşmeyecek demektir. Rüyasında yunus balığı gören kişinin gerek aşk hayatı, gerek iş hayatı her daim yolunda gidecek, mutlu ilişkiler yaşayacak, işlerinde de her daim başarı kazanacaktır.

Rüyada yunus balığı gören kişi hem hırslı hem de çok azimlidir, kişi bu azmi ve inancı sayesinde istediği her hedefe zaferle ulaşacaktır. Yunus balığı genel olarak çok iyidir, rüya sahibinin tüm endişe, kuruntu ve şüphelerinden kurtulacağı, hastaysa sağlığına kavuşacağı, işsizse iş kuracağı ya da bir işe gireceği şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre yunus balığı sadet içinde geçecek hayat olarak yorumlanır.

Rüyada Yunus Balığı Yakalamak

Rüyada yunus balığı yakalayan kişinin eline büyük bir şans ya da büyük bir fırsat geçecek demektir. Rüya sahibinin iş sahibi olması için eline geçecek olan olanağa işaret eder.

Rüyada Yunus Balığı Beslemek

Rüyada yunus balığı beslemek, kişinin sağlam temellere dayanacak ve ölene kadar devam edecek bir arkadaşlık ya da dostluk edinmesi anlamına gelir.

Rüyada Yunus Balığı İle Yüzmek

Rüyada yunus balığı ile yüzmek aşk hayatı ile tabir edilir. Rüyasında yunus balığı ile yüzdüğünü gören kişinin aradığı aşk çok yakınlarında bir yerdedir ve kısa sürede ona ulaşacaktır.

Rüyada Yunus Balığı Sürüsü Görmek

Rüyada yunus balığı sürüsü görmek ard arda gelecek olan şansa ve kısmete yorulur.

Rüyada Yunus Balığı Tutmak

Rüyada yunus balığı tuttuğunu gören kişinin çok istediği bir hayali gerçek olacak demektir. Ayrıca büyük de bir iş alacak ve ondan bol kazanç elde ederek karlı çıkacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yunus Balığı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayse (23 Mayıs 2014 saat: 11:49)

  Rüyamda yunuslarin akrobasi şovlar sergilediği bir havuzda yuzuyorum. Yunuslar da bildiğimiz türlerden değiller. Ebru yapılmış gibi rengarenk desenleri var ve cok güzeller. Ama onların bu güzelliği aslında yapay ve onlara zarar veriyor.daha cok ziyaretçi çekmek icin yunuslarin genlerine kimyasal karistiriyolarmis. Ben de yunuslari cok sevmisim ama bi yandan da üzülüyorum. Onların bu şekilde dogalarina aykırı yaşamalarına içim elvermese de pek bişey yapmiyorum. Daha sonra arkadaşlarımla bu konuyu tartışıp evcillik vahsilik üzerine bi sohbete dalıyoruz. Sonra da uyandım.

 2. Büşra (20 Mayıs 2014 saat: 15:31)

  Rüyamda yunus balığından yardım istiyordum zaman ve mekan olarak belli bi yer yoktu ne denizdeydim nede karada ama istedigim yardım geliyordu ayrıca uyandığımda bu rüyanın anlamına bakmam gerektiğini öğreniyordum bunu bana birisi söylemiyordu sadece biliyordum anlamına bakmam gerektiğini sanki birisi bana bunu aktarmiş gibi rüyadan hatırladığım sadece bukadar bunun anlamı nedir ?

 3. fırat (05 Mayıs 2014 saat: 00:45)

  rüyamda denizin içinde köpek balıkları var, ama saldırgan değiller, babam ve ben yunus balıklarının üzerine binmişiz ve bize köpek balılkarının yaklaşmasına izin vermiyorlar babam başka bir yunus balığının sırtında bende başka yunus balığının sırtındaydım , deniz dalgalı değildi sanki çarşaf gibiydi , sanki gerçek gibiydi capcanlı görüntü,ardından aynı gün aynı gece gördüğüm ikinci rüya başbakan tayyip erdogan ve eşi helikopterin içerisinde , bende başka bir parti bürosunun önündeyim, tayyip erdogan bana el salllayıp ”bizim tarafımızda oldugunu biliyorum” dedi.. uyandıgımda tüylerimin ürperdiğini gördüm hala bu iki rüyanın etkisindeyim , çok merak ediyorum, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun,

 4. hacer (03 Mayıs 2014 saat: 10:38)

  o kadar güzel bi rüya gördüm ki cok şahaneydi :)… rüyamda ailecek deniz kenarındayız herkes tekneye biniyor ama ablam ile ben denize giriyoruz biraz açılınca yunus görüyoruz önce köpek balığı sanıyoruz ablam hemen sudan çıkıyor banada çıkmamı söylüyor fakat ben dinlemiyorum ve onun yunus oldugunu farkediyorum bu arada iskelenın merdivenlerine çıkıyorum ve küçük küçük ölü balıklar var onları avuç avuç yunusa yediriyorum ( icten içede korkuyorum bisey yapar mı diye) ve yüzgeçinden tutuyorum beraber yüzüyoruz onu sevip öpüyorum oda kaçmıyor benimle oyun oynuyor ve korkum geçiyor suyun içnde bata çıka yüzüyoruz beraber :)

 5. kezban (23 Nisan 2014 saat: 09:48)

  rüyamda bir tepeden bir 24 25 yaşlarında bir cocuk atlıyodu ve tekrar atladığı şekilde suya girip annemle bizim durduğumuz tepeye gelip benmde atlamamı istedi atladım su cok temiz ve berraktı fakat suyun yüzeyine cıkamadım nefes alamadığımı hisstmiştim altan bir yunus balığı gelip beni cıkarttı ve bir süre yüzdük ve benm halim nolcak napmam gerektiğini sordum oda zamn biraz zamn ver bak herşey ne kadar güzel olacığını söledi.

  yoromlarınız için teşekr ederim şimdiden.

 6. neriman (15 Nisan 2014 saat: 03:01)

  Merhaba;
  Rüyamda kimin evi oldugunu bilmiyorum ama sanırım dayımın evi orda temizlik yapıyorum.başımdada dayımın kızı var bana camları silmemi söylüyor ve ben istemiyorum hatta kızıyorum kendi kendime beni hizmetçi zannetti galiba diye.elimde elektrikli süpürgeyle yerleri halıyı süpürüyorum ama acayip pislik var yerde bu arada dayımın diger kızı kahve yapcam kahve içen varmı diye soruyor.
  Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

 7. seda (11 Mart 2014 saat: 17:03)

  Kendimi bianda hiç tanımadıgı bi evin balkonunda buluyorum ama ev denizin yanında kardeşimde arkadaşlarıyla beraber oynuyor. Bianda yunus balıgı geliyo balkonun altına kardeşimin arkadaşları hemen atlıyolar denize yunus balıgının sırtına çıkıyolar onu görüyorum ve kardeşime gel buraya sakın gitme oraya giyorum çocuklarada bagırıyorum rahat bırakın canını yakarsınız diye. Sonra yunus balıgı kafasını kaldırıyor ve bana gülümsüyor bende ona.

 8. elif (12 Şubat 2014 saat: 00:33)

  merhaba rüyamda kumsalda iskelenin üzerinde oturuyordum eşim kumsalda ayakta dikiliyor ve elinde sandviç gibi bir şey var onu yiyordu iskelenin denizle bağlantısı yoktu ben eşimle muhabbet ederken sağ tarafa dönüp baktım bir an ve su aygırı gibi bir şey zıpladı denizde eşime dönüp gördün mü dedim hayır dedi tam o sırada karşımda yunus balığı zıpladı bu sefer denizde eşime bak dedim biz ona bakarken yunus balığı zıplaya zıplaya geldi kucağıma düştü ben onu sevmeye başladım oda ağzını açıp elimi ağzına sokmaya çalışıyor oyunlar falan yapıyor eşim dedi karnı aç galiba ben gidip yiyecek bulayım ona dedi o gitti ben sevmeye devam ettim sonra beni üzerine bindirip denizde gezdirdi ve geri getirdi eşim geldi ona küçük balık getirmiş yemeye yedirdik ve sonra uyandım. uyandığım da çok huzurluydum çok hoşuma gitti bu rüya uzun zamandır deniz görmüyordum ve yunus balığı gördüğümü hiç hatırlamıyorum ayrıca yunus balıklarını çok severim mutlu oldum yani teşekkürler :)

 9. sevcan (31 Ocak 2014 saat: 22:29)

  rüyamda yunus balığını canlı görmedim sadece bir sürü resim gördüm yunus balığı içeren, fakat bir türlü resimleri satın almakta karar veremedim, çok amatörce buldum resimleri, bazılarıda bulanıktı…

  Annem geçenlerde rahatsızlandı, onu kaybetme korkusu yaşadım o anda ama şimdilik iyileşti..fakat belkide kısmen yaşıyorum halen bu korkuyu. Annem yunus balıklarını çok sever diye biliyorum, rüyamda anneme hediye almak için bir dükkana giriyorum ve orada yunus balığı içeren resimler görüyor ve fakat içlerinden hiç birine karar veremiyorum, uyandıktan sonra anneme yunus balığı içeren bir hediye vermek isteği oluştu. siz bunu neye yorarsınız, ben tam yoramadım. iş hayatımda atılımlar peşindeyim ama sonuçlarını bilmiyorum, bir çalışmaya girmiş bulunmaktayım, konsept falan yazıyorum ama muvaffak olacakmıyım henüz bilemiyorum. rüyamda yunus balığını canlı görmedim sadece bir sürü resim gördüm yunus balığı içeren, fakat bir türlü resimleri satın almakta karar veremedim, çok amatörce buldum resimleri, bazılarıda bulanıktı…

  Annem geçenlerde rahatsızlandı, onu kaybetme korkusu yaşadım o anda ama şimdilik iyileşti..fakat belkide kısmen yaşıyorum halen bu korkuyu. Annem yunus balıklarını çok sever diye biliyorum, rüyamda anneme hediye almak için bir dükkana giriyorum ve orada yunus balığı içeren resimler görüyor ve fakat içlerinden hiç birine karar veremiyorum, uyandıktan sonra anneme yunus balığı içeren bir hediye vermek isteği oluştu. siz bunu neye yorarsınız, ben tam yoramadım. iş hayatımda atılımlar peşindeyim ama sonuçlarını bilmiyorum, bir çalışmaya girmiş bulunmaktayım, konsept falan yazıyorum ama muvaffak olacakmıyım henüz bilemiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,