RuyaTabirleri.com

Rüyada Yurt Dışı Görmek

Rüyada yurt dışı görmek, kişinin gördüğü baskılardan sonra yeni bir hayata başlamak ve bu tip durumlardan kurtulmak için yeni yollar aramak istemesine işaret eder. Cömert bir iş adamı ile ortak iş yapmak veya yeni bir işe girişmek, her türlü fırsatı değerlendirmek için hazır olmak, hedeflere çok kısa yoldan değil de, emin yollardan ulaşmak istemeye alamettir. Yurt dışı aile bağlarının çok sıkı olmasına, bu bağın kişiyi her zaman saracağına ve asla kopmayacağına işaret eder. Akılcı seçimlerin kişiyi başarıdan başarıya sokacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına ve kişinin özel yaşamında duygularını açıkça ifade etmekten asla kaçınmayacağına da alamet eder.

Rüyada Yurt Dışı Seyahati Yapmak

Rüya sahibinin sezgileri ile hareket edeceğine, özellikle mesleki konularda kendisini çok daha cesurca ifade edeceğini, kişiliğini ortaya koyarken özgüvenini de sunacağını, etkileyici biri haline geleceğini işaret eder. Mevki almak konusunda şanslı bir dönemde olunduğunu da alamet eden rüya, sosyal ilişkiler konusunda çok renkli ortamlarda bulunulacağını, durgun geçen günlere son verileceğini, her konuda daha istekli olunacağını ve bu durumun kişinin tüm hayatına olumlu katkılarda bulunacağını tabir eder. Değişiklik isteğinin bugünlerde kişiyi zorlayacağını ve harekete geçmek konusunda fazlasıyla istekli olunacağını da bildirir.

Rüyada Yurt Dışına Yerleşmek

Önemli bir yol ayrımı sonunda kişinin radikal bir kararla bulunduğu şehirden ayrılıp çok başka bir şehre, farklı bir mekana taşınma, hayatını yeni baştan inşa etme isteğine işaret eder. Kişinin isteklerini gerçek hale getirmek için ihtiyaç duyacağı cesareti elde etmekte zorlanmayacağını ve çevresinden de gerekli tüm desteği göreceğini, atacağı adımdan emin olduğu için iç huzurunun da yerinde olacağını ifade eder.

Rüyada Yurt Dışı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı durağan yaşayan rüya sahibinin içinde büyük bir değişim yaşamak için can attığına, ruhsal olarak depresyona müsait olunduğunu ve gereken hareketi yapamadığı sürece kişinin bu kızgınlığı ve cesaretsizliğinden kaynaklanan öfkesini başka kişilere de olumsuz bir şekilde yansıttığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: