RuyaTabirleri.com

Rüyada Yurt Görmek

Rüyada yurt görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca hiçbir önemli sorunu olmayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çocuk Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin şen şakrak, neşeli, alaycı ve şirin halini hiç kaybetmeyeceğine, küçük hesaplar yapmak gibi zayıflığı olmayacağı, içinde zerre kadar kötü niyet taşımayacağı, hiçbir zaman iyi niyetlerini, temiz ve saf duygularını da kaybetmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin yüksek tahsilli olacağına ve kendisine nitelik ve etiket kazandıracak bir diploması olacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, hayatının da başarılar ve zaferlerle geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Kimsesizler Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin çok merhametli ve vicdanlı kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse pamuk gibi bir kalbi olduğuna, başka canlıların acısını kendi acısı saydığına, onlar adına gözünü bile kırpmadan her türlü fedakârlığı yapabileceğine ve daima bu doğrultuda yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yetiştirme Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin kadri ve gönlü yüce kimse olduğuna, iyi niyetler taşıdığına, yardımsever olmaktan manevi huzur duyduğuna, insanlar için hayır işleri yapmaktan geri kalmadığına, parasını ve malını iyilik için harcayabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin hikmet sahibi olacağına ve hidayete ereceğine yorulur.

Rüyada Devlet Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin üniversite eğitimi almak, devlet memuru olmak ya da devlet başkanlığına atanmak gibi bir hayali olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin resmi makamlarda bir iş yapmak istediği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yurt Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eda (08 Şubat 2014 saat: 07:59)

    Rüyamda bir gruba rehberlik yapmak için gidiyorum annem karsiliyor beni çocukluk arkadaslarimi görüyorum top oynacakmisiz ama herkes gruplara ayrılmak istiyor hocsmiza bi top daha verseniz diyorum veriyor ben erkeklerin topunu ormanlık agaclik bi alana atiyorum kizlarla gidiyoruz bu süreç içerisinde hastane da bi yerde kalacagimizi söylüyor ben olmaz ki diyorum sen gel diyor hastane tek katli etrafında insanlar çimenler üzerinde top oynuyorlar güzel vakit getiriyorlar sesleri geliyor bu hastane de ders aanlatiliyor deney yapan bir adam gördüm sonra ayni zaman da tip öğrencilerinin kaldigi bir yurtmus burasi bi başka odaya geciyorum yurt kismina kitaplar var bi de ogrencilere efendimizin anlatan üzerinde gül resmi olan bi puzzle hediye edilmiş onu inceliyorum bir kitap ayraci aliyorum elime hz hamzanin resimleri var buradan sonra bi kiz bebeğe bakiyormusum üzerine bisey giydirecegim bebek uyuyor bir yandan tebessum ediyor boyle uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,