RuyaTabirleri.com

Rüyada Yurt Görmek

Rüyada yurt görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca hiçbir önemli sorunu olmayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çocuk Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin şen şakrak, neşeli, alaycı ve şirin halini hiç kaybetmeyeceğine, küçük hesaplar yapmak gibi zayıflığı olmayacağı, içinde zerre kadar kötü niyet taşımayacağı, hiçbir zaman iyi niyetlerini, temiz ve saf duygularını da kaybetmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin yüksek tahsilli olacağına ve kendisine nitelik ve etiket kazandıracak bir diploması olacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, hayatının da başarılar ve zaferlerle geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Kimsesizler Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin çok merhametli ve vicdanlı kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse pamuk gibi bir kalbi olduğuna, başka canlıların acısını kendi acısı saydığına, onlar adına gözünü bile kırpmadan her türlü fedakârlığı yapabileceğine ve daima bu doğrultuda yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yetiştirme Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin kadri ve gönlü yüce kimse olduğuna, iyi niyetler taşıdığına, yardımsever olmaktan manevi huzur duyduğuna, insanlar için hayır işleri yapmaktan geri kalmadığına, parasını ve malını iyilik için harcayabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin hikmet sahibi olacağına ve hidayete ereceğine yorulur.

Rüyada Devlet Yurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin üniversite eğitimi almak, devlet memuru olmak ya da devlet başkanlığına atanmak gibi bir hayali olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin resmi makamlarda bir iş yapmak istediği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,