RuyaTabirleri.com

Rüyada Yurtdışı Görmek

Rüyada yurtdışı görmek, rüyayı gören kişinin, hayatı içinde karşısına çıkan olaylar konusunda birçok kez ikileme düştüğüne, bir olayda verdiği kararı benzer bir olayda vermekten çekindiğine, bu yüzden ister istemez bazı kötü durumlar ile karşılaştığına, iş konusunda çok sıkıntılı ve zor kararları verirken hata yapacağına ve atacağı her adımda yaşayacağı hata yapma korkusu yüzünden iş ya da aile ile ilgili konularda çekinik davranacağına alamet eder.

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan kötü olaylardan ötürü çok yıprandığına, yaptığı işte çok büyük zararlara uğradığına, her adımında daha büyük sorunlar ile karşılaştığına ve etrafındaki insanların vereceği desteğe rağmen çok zor zamanlar geçiren rüyayı gören kişinin, kendisini bu durumdan kurtarmak ve aydınlığa çıkmak için çok sabırlı ve azimli bir şekilde hareket etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Yurtdışına Gittiğini Görmek

Rüyada yurtdışına gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, uzun zamandan beri içinde olduğu iş hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaştığına, bu durumun aile hayatına yansıması ile çok büyük tartışmalar yaşanacağına ve yapılan diğer işlerin de neredeyse durma noktasına geleceğine delalet eder.

Rüyada Yurtdışına Çıkmak

Rüyayı gören kişinin, kendisi ile ilgili bazı sorunları olduğuna, bu sorunların yaptığı herşeye ve gösterdiği tüm olumlu davranışlara rağmen çok büyük sıkıntı yarattığına, uzun bir süre boyunca kötü olayların yaşanmasına sebep olacağına ve kişinin istenmeyen olaylara karışıp karanlık kişiler ile karşı karşıya gelmesine yol açacağına rivayet eder.

Rüyada Kendini Yurtdışında Görmek

Rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntıları kendi başına çözmeye çalışacağına ancak yeteri kadar bilgisi ve deneyimi olmadığı için başka bir kişiden yardım alacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,