RuyaTabirleri.com

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüyada yurtdışına gitmek, huzursuzluk içinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan ve bir türlü içine sinmeyen bir takım konuların olduğuna, kişinin ne yapacağını bilemediğine ve bu işin üzerinden tek başına kalkamayacağına bu nedenle kendisine yardım edecek birilerin ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Rüyada yurtdışına gitmek, rüyayı gören kişinin bunalımlı bir dönem geçireceğine ve yanında birilerini arayacağına tabir edilir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Rüyada yabancı ülkeye gitmek, yurtdışına gitmenin aksine hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin mesleğinde başarılı olması sayesinde mutlu olacağı, elinin darlıktan kurtulacağı ve kendisini işine adayarak, kariyerinde en yüksek noktaya geleceği ile yorumlanır.

Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya gitmek iyi değildir. Şanssızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetinin kapanması, işlerinin düşmesi, hayatında bazı sorunlar ve aksilikler çıkması bu nedenle planlarının alt üst olması şeklinde açıklanır.

Rüyada Amerika’ya Gitmek

Rüyada Amerika’ya gitmek, rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirmek için eline çok önemli ve büyük fırsatlar geçeceğine, kişinin güzel işler yapacağına, bu sayede kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada İngiltere’ye Gitmek

Rüyasında İngiltere’ye gittiğini gören kişinin rüyası, monoton hayatına heyecan ve keyif katacak olaylar ve gelişmeler yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibi günlük hayatın ve işin verdiği stresten uzak, sakin, rahat ve huzurlu günler geçirecektir diye kabul edilir.

Rüyada Yurtdışında Olmak

Rüyada yurtdışında olmak, rüya sahibinin çözemediği bazı sıkıntıları olduğuna, problemlerine çözüm bulamadığına, bu yüzden daraldığına ve sıkıldığına işaret eder. Kişi sorunlarının üstesinden gelemediği sürece huzuru yakalayamayacak demektir.

Rüyada Yurtdışına Tatile Gitmek

Rüyada yurtdışına tatile gitmek, rüyayı gören kişinin sağlıklı kararlar alamayacağı bir dönem yaşayacağı ve çevresindekilere danışma ihtiyacı duyacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yurtdışına Gitmek İle İlgili Rüyalar;

 1. leyla (14 Mayıs 2014 saat: 19:08)

  4 arkadaşımla macaristanın başkenti budapeşteye gidiyoruz.bu erasmus programına benziyor.seminer için gidiyormuşuz.büyük bir kapının önünde bekliyoruz.içerde meclis toplantısına benzer bi toplantı var ve bizde içeri girmeyi bekliyoruz.ilk etapta kapı kapanıyor ve biz giremiyoruz lakin çeri gireceğimizi içten içe biliyorum.hatta az sonra girmemiz iyi olacak iyiki şimdi girmedik diyorum.sonrasında oranın geleneksel bir oyununu gösteriyorlar ve arkadaşlarımdan biri onlar sarısın oldugu için aşağalıyor ve karsılıgında Allah sizi iyi etme diyor gösteri yapan cocuk.bende fazlası ile aglayıp arkadaşıma sarılıyorum..

 2. hedie (18 Şubat 2014 saat: 21:56)

  Rüyamda birden bire çine gitmeye karar veriyorum uçağa bindim ve çine gittim indiğimde park gibi bi yerdeydim bana yardimci olması için etrafa bakiniyordum bavullarimi yere koydum yaklasik 200 mt uzaklaştim geri döndüğümde bavullarimi bulamadm daha sonra otogar gibi bi yere geldim orda kaybolmuş bavullarin olduğu bi odaya girdim benim bavuluma benzeyen bi bavul buldum onu aldim ve odadan çiktim ancak bavulu açtigimda benim olmadigini anladim içinden bir telefon cikti bi akrabasini aradim ardından türklerin işlettiği bi lokantaya girdim bana yardimci oldular sonra emniyete bavullarimin kayip olduğunu söylemek için gittim lakin beni kız olmama ragmen asker olarak alicaklarını söylediler .. Rüya bitti

 3. emine (05 Ocak 2014 saat: 17:25)

  ben ruyamda almanyaya gittigimi gördum.ve orda ekmek alıyorum ve merdıvenlerden iniyorum cok karmasık bı merdıvendı daracık bı merdıvendı.sonra dil bilmiyorum ve akrabamı aramayı düsunuyorum. ve yabanacı ınsanları göruyorum ve bana kızıyorlar. almanyada dil bilmiyorum ve görevli insanlar bana kızıyorlar.indiğim merdiven demirdendi.dolanarak iniyorum.ekmek almak için asagıya iniyorum fakat sıradayken yabancı insanlar bana kızıyorlardı.ve ben zor duruma dustugum için akrabalarımı aramayı dusunuyorum bana yardım etsinler diye.

 4. hero (28 Aralık 2013 saat: 10:40)

  çok karışıktı ve çok anlamsızdı oyuncu iki kişiyle bi erden çıktım ikiside erkek küçük olan ben hızlı gidicem senin arabana binsin diyodu büyük olan oyuncuya sonra biniyodum gidiyoduk birden bire babam oluyodu o adam(babamla konuşmuyorum)sonra arkadaki babam olan kişi yani büyük oyuncu kaza yapıyodu ama bunu görmüyoduk biz arabasıda siyah bi arabaydı bende diyodum bu araba değil bizi kandırıyolar arkadan bi siyah araba daha gelecek o diyodum sonra biz biyere geliyoduk ve nasıl oluyosa küçük oyuncu benim üvey kardeşim bi tanede kız vardı oda benim üvey kardeşim oluyordu ikisinede sımsıkı sarılıyodum işte birden kendimi avusturalyada buldum lunapark vardı sonra hemen finlandiyada buldum ama finlandiya sanki küçük bir site gibiydi bende burası küçücük hiç güzel değil diyodum ve birden bire irisiyle konuşuyodum yani bi üvey kardeşim daha çıkıyor ortaya o konuşuyodu o bize evde hangi dili kullanıyosunuz diyodu bende ortak dil ingilizce diyodum ve çok kalabalık bi aileye sahiptim ve tüm kardeşlerm üveydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,