RuyaTabirleri.com

Rüyada Yürüyememek

Rüyada yürüyememek, bazı işleri geciktirmeye, kendinize olan güvensizliğiniz yüzünden yarım bırakmaya veya korunma ihtiyacına, rüya sahibinin yakında yaşayacağı birtakım başarısızlıklara yorumlanabilir. Rüyasında sakatlık yüzünden yürüyememek bir sıkıntının işaretidir. Bazı alimlere göre ise kişinin yapmak istediği bir yolculuğu yapamayacağına ve çıkmak istediği bir seyahate çıkamayacağına yorumlanır. Rüyasında tek ayağının olmadığını ve bu yüzden yürüyemediğinizi gören kimse, yakın bir dostunu kaybeder veya içinde bulunduğu ortaklıktan ayrılır. Yürüyememek bazen de kişinin kaldıramayacağı bir yükü taşımasına, altından kalkamayacağı zor ve çetin bir işe kalkışmasına delalet eder.

Rüyada Yürüyemeyen Bir Adam Görmek

Rüyasında yürüyemeyen bir adam görmek, eğer o kimseyi tanıyorsanız onun işleyeceği bir günaha veya zor bir durumda kalmasına delalettir. Yürüyemeyen kişiye yardım etmek ise kişiyi bu sıkıntılardan kurtarıp ferahlatacağınıza veya ona manevi yol açacağınıza yorumlanabilir. Rüyada yürüyemeyen bir kimsenin yere düşmesi, çekilecek bir eziyet veya üzüntüdür. Rüyada yürüyemeyen bir kişinin uçtuğunu görmek, çok sevap işlemeye yapacağınız bu iyilikler sonrasında maneviyatınızın yükselip derecenizin artacağına veya elinize kolaylıkla geçecek paraya delalettir.

Rüyada Yürüyemeyen Bir Kişinin Yürümesi

Rüyada gerçek hayatta yürüyemeyen bir kimsenin kendisini rahatlıkla yürüyor olarak görmesi, arzu ve isteklerine kavuşmasına ve çok mutlu olacağı olaylarla karşılaşacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda gören kişinin yaşayacağı talihli hadiselere, sıkıntıdan sonra rahatlamaya, hastalıklardan şifa bulmaya, maddi manevi her konuda feraha ermeye işarettir. Rüyada özürlü bir kişinin yürümesi, ruhi bunalımlardan kurtulmak ve dünya hayatında istediklerini gerçekleştirmek anlamındadır.

Rüyada Yürüyememenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında yürüyemediğini gören kişi, psikolojik olarak hata yapmaktan sürekli çekinen veya geçmişte yaşadığı kötü anılara takılı kalan, dünya hayatında zorluklarla karşılaşan ve bu zorluklardan dolayı daima başarısız olacağı kanısı taşıyan bir yapıya sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yürüyememek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kemal (08 Şubat 2016 saat: 06:59)

  Rüyamda yürüyorum birden ayaklarım kitleniyordu sanki biryere batmışım gibi ayaklarımı yerden kaldıramıyorum ellerimle ayaklarımı yerden kaldırıp yürümeye devam ediyorum tekrar ayaklarım kitleniyordu.
  Sonra nazar yada pikolüjik diyip camiye gidiyorum. Cami Hocayı dinliyorum namazı bitirmesini bekliyorum.
  Sonra hocayla konuşmadan caminin kömürlügüne inip camiye bıraktığım bisikletime bakıyorum. Bağış gibi herkes kullanabilir. Ama benim . Sonra alırım diye içimde bir duygu var.
  Sonra hoca bana 4 tekerlekli motorumu gösteriyor onu mu almaya geldin diye evet diyorum ama benzini yok diye dokunmadım diyorum . Hoca geliyo motoru çalıştırıyor sürmeye başlıyor ve biraz ileride kaza yapıp devriliyor.
  Akşam ev de oturuyorum birden aklıma geliyor benim motorum var diyip hocanın yanına gidiyorum ve hoca motorumu gösteriyor kimse almasın diye önüne Demir koymuş Demir’i kaldırıp motoruma dokunuyorum

 2. Beril (01 Temmuz 2015 saat: 13:39)

  Ben yürüyemiyordum orda ailem vardı.formdaydık .veorda kocam bir tarantula vardı !2 ayayğı üzerindeydi elinde bir sopa vardı !bize doğru geldi! Bana yaklaştı! Ben ayağa kaltım ama yürüyemiyordum! Bana yaklaştı!Bana deydi!halam korkma dedi!

 3. yusuf çavuş (24 Nisan 2015 saat: 18:36)

  Rüyada yerde yattigim yerden ayaga kalkamiyorum saga sola yuvarlanmaya calisiyorum ama kalkamiyorum yanimda amcamla yengem var onlarda birseyler diyip kalkip gidiyorlar. Amcamda biraz yuruyemiyor kalkip dusuyor falan yuzu yara oluyor ama sonra oda kalkip gidiyor. Yerde sofra var yengem sofrayi alip gidiyor kizgin bir sekilde. Bunun yorumu nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,