RuyaTabirleri.com

Rüyada Yutmak

Rüyada yutmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da sosyal hayat içerisinde çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Anahtar Yutmak

Rüya sahibinin, çalışmalarında ve projelerinde ortaya çıkan bir sıkıntıdan ötürü işlerinin bozulacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada İğne Yutmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok zor bir durumla karşılaşacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine işaret eder.

Rüyada Toplu İğne Yutmak

Rüya sahibinin, insanlara açamadığı bazı sorunları olduğuna, bu yüzden çok sıkıntı yaşadığına, zor günler geçirdiğine, kendisini hiç iyi hissetmeyeceği bir döneme gireceğine, emeklerinin boşa gideceğine ve işlerinin günbegün daha zarara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Hap Yutmak

Rüyayı gören kişinin, çevresindeki insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine ve zor durumları beraber çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada Kıl Yutmak

Rüya sahibinin, işlerinin çok zor duruma düşmesine, sıkıntılı zamanlar geçirmesine rağmen ilerleyen zamanlarda durumunun düzeleceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına ve ferahlığa çıkacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: