RuyaTabirleri.com

Rüyada Yuva Görmek

Rüyada yuva görmek, tedirgin geçen günlerin sonunda kişinin yeniden güven duyacağı bir ortam içinde olacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına alamet eder. Yuva gören kimseler eski dostluklarıyla temasa geçer ve geçmişte kalan anılarını canlandıracağı ortamlarda bulunurlar. Bekar kişiler için kalabalık bir aileye mensup olmak ya da böyle bir aileye sahip biri ile hayat arkadaşı olmak anlamına gelir. Çok sayıda çocuk sahibi olmak şeklinde de yorumlanan rüya, huzurlu beraberlikleri ve aile içinde süregelen mutluluğu, sevgi ve dayanışmayı da alamet eder. Kişinin maddi, manevi ve sosyal olarak her istediğini elde ettiğine, huzurunu bozacak olaylardan bundan sonra tamamen uzak kalacağına da tabir edilir.

Rüyada Yuvaya Döndüğünü Görmek

Kişi kendisini yuvaya dönerken görürse bu geçmişte yaşadığı kırgınlıkları ve kavgaları bir kenara koyacağını ve yeniden mücadele etmek için cesur adımlar atacağını, kendisini yanlış yönlendiren insanların ve koşulların farkına vararak daha doğru kararlar alacağını işaret eder. Uyum içinde yaşanacak güzel bir hayata ve daha denge dolu hareketlerde bulunacağına da alamettir. Ailesine karşı eskisinden daha ilgi ve sevgi oldu yaklaşımlarda bulunması sonucunda yeniden eskisi gibi güzel bir ortama ve iletişime de sahip olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yuva Dağıtmak

Rüya sahibinin kendisine duyduğu güvensizliği başkalarına yansıttığına ve sorunun ana nedeninin kendi davranışları olduğunu kabullenmeyip, sürekli olarak çevresindeki veya en yakınındaki kişileri suçlayıcı davranışlar içinde olduğuna işaret eder. Yuvasını dağıttığını gören kişiler gerçek yaşamlarında da aile ilişkilerinin bozulmasına neden olan kimselerin etkisi altında kalır ve onların sözlerine göre hareket ederek büyük yanlışlar yaparlar.

Rüyada Yuva Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile özleminin, sahip olunamayan sevginin ve özlemi çekilen bir yuvanın habercisidir. Çocukluğa dönmek isteyen rüya sahibinin içinde bulunduğu yaşam koşullarından memnun olmadığını ve mutsuzluğunun giderek arttığının da sembolik ifadesi olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!