RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yuvarlanmak

Rüyada yuvarlanmak, bir takım uğursuz olayların yaşanacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine alamet eder. Rüyada yuvarlanmak, hayatın tepe taklak olmasına, emeklerin boşa gitmesine ve hayal kırıklıklarının yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak

Rüyada dağdan yuvarlanmak, rüya sahibinin üst üste yaşayacağı kötü olaylar ve başarısızlıklar nedeni ile tüm umutlarını yitireceği, dibe çökeceği, büyük bir ruhsal bunalıma gireceği ve hayattan elini eteğini çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Tepeden Yuvarlanmak

Rüyada tepeden yuvarlandığını gören kişi, mutsuz olacağı, canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve uzun süre etkisinden kalıp toparlanamayacağı olaylar yaşayacak demektir. Rüyayı gören kişinin çok şanssız olacağı ve çok üzüleceği günler yaşayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Yokuşta Yuvarlanmak

Bir kişinin rüyasında kendini yokuştan yuvarlanarak görmesi, o kişinin hayatında bazı fırtınaların çıkacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine tabir edilir. Kişinin sıkıntıdan tırnaklarını yiyecek kadar büyük bir iç sıkıntısı yaşayacağına yorulur.

Rüyada Merdivenden Yuvarlanmak

Rüyasında merdivenden yuvarlandığını gören kişi ticarette zarara uğrayacak, sahip olduğu maddi imkânları yitirecek, yokluğa ve parasızlığa düşecek demektir. Rüyayı gören kişinin işini kaybedip, iflasın eşine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Uçurumdan Yuvarlanmak

Rüyada uçurumdan yuvarlanmak, hem kariyerini zedeleyecek ve itibarını kirletecek işlere girmeye hem de özel hayatından yana umduğunu bulamamaya işaret eder. Bu rüya, kişinin tabir yerindeyse basiretinin bağlanacağı ile değerlendirilir.

Rüyada Şarampole Yuvarlanmak

Rüyada şarampole yuvarlanmak, rüya sahibinin aile hayatında çocuklarına ve eşine lüks bir yaşam veremeyeceğine onların ardı arkası bir türlü gelmeyen ihtiyaçlarını karşılamakta çok zorlanacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!