RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüz Görmek

Rüyada yüz görmek, hayırlıdır ve iyi şekilde tabir edilir. Esenlik, mutluluk ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfinin yerinde olmasına, cüzdanın dolu olmasına, aile içindeki uyumun da bozulmamasına tabir edilir. Rüyada yüz görmek, konusu oldukça kapsamlı ve geniş bir konudur. Rüyanın yorumu yüzün şekli, duruşu, durumu ve rengi ile değişik şekillerde tabir edilir.

Rüyada Yüz Yıkamak

Rüyada yüz yıkamak çok güzeldir, dost edinmeye, şans getirecek işlere ve kimselere para harcamaya, sağlığına ve sevdiklerine kavuşmaya ve keyfin yerinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Yüz Çevirmek

Rüyada yüz çevirmek rüya sahibinin aklına şeytan girmesine delalet eder. Kişi, kurnazca bir işe kalkışıp ondan menfaat elde etmeye çalışacak fakat işler umduğu gibi gitmeyecek, her şeyi yüzüne gözüne bulaştıracak demektir. Bu olay önünde sonunda ayyuk çıkacak ve rüya sahibi çok kötü durumlara düşecektir.

Rüyada Yüz Soyulması

Rüyasında yüzünün soyulduğunu gören kişi bir takım kötülüklerle karşılaşacak, bu durumu atlatana kadar çok bunalacak ve zor günler geçirecektir. Yüz soyulması rüya sahibi için uğursuzluk ve şanssızlık anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Yüz Görmek

Rüya sahibi için korkulardan, borçlardan, ailevi ve maddi problemlerden kurtulması anlamına gelir. Rüyasında kırmızı yüz gören kişi nihayet özlediği sessiz ve huzurlu günlere yeniden kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İnsan Yüzü Görmek

Temiz ve güzel haberler almaya delalet eder. Rüya sahibinin heyecandan ve mutluluktan kalbinin bir kuş gibi çırpınacağı kadar hayırlı şeyler işitmesine tabir edilir.

Rüyada Asık Surat Görmek

Rüya sahibinin bir ayıba şahit olacağına ve durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacağına işaret eder. Rüyada asık surat gören kişi, kendisine, inandıklarına ve bildiklerine çok ters bir duruma tanıklık edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,