RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüz Yıkamak

Rüyada yüz yıkamak, ferah içinde yaşamaya delalet eder. Kişinin sıkıntıdan sonra bolluğa kavuşmasına, borçlarından kurtularak hayırlı mal sahibi olacağına işarettir. Genel anlamıyla rüyada yüz yıkamak hayırlara alamet etmektedir. Ailedeki hastanızın şifa bulacağına, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına ve yaşadığınız sıkıntılardan kalıcı olarak kurtulacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada yüzünüzü yıkadıktan sonra kirlerden arındığını görmek, istemediğiniz ve üzerinizde yük olduğunu düşündüğünüz durumlardan kurtulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Yüzü Sabunla Yıkamak

Rüyada yüzü sabunla yıkmak, rüya sahibi kişinin iş hayatında büyük başarılara ulaşacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, rızkının artacağına ve işini tahmin ettiğinden daha çok büyüteceğine delalet eder. Rüyada yüzü sabunla yıkamak aynı zamanda sahip olunan malın artacağına, yeni arsa, ev ya da araba almaya da işaret etmektedir.

Rüyada Yüzü Suyla Yıkamak

Rüyada yüzü suyla yıkamak, hayatınızda yaşadığınız tüm olumsuzluklardan kurtularak, arınacağınıza, berrak ve temiz bir suyla yüzünüzü yıkadığınızı görmeniz, temiz ve müjdeli bir haber alacağınıza, kirli ya da çamur gibi bir suyla yıkadığınızı görmek ise canınızı sıkacak, hoşunuza gitmeyecek haberlerin duyulacağına delalet etmektedir. Rüyada akan suyla yüz yıkanması, kişinin kendi işi ile ilgili yeni adımlar atarak yeni iş sahibi olacağına ve gelirini arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada El Yıkamak

Rüyada el yıkamak, sizin ya da ailenizden birinin sahip olduğu hastalıktan en kısa sürede kurtulacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına delalet eder. Rüyada el yıkamak bazen misafir olarak gelecek olan bir akrabaya, bazen de yeni ve hayırlı bir arkadaşla tanışmaya işaret eder. Rüyada sabunla elinizi yıkadığınızı görmeniz, hayatınızda yaşadığınız düzensizliklerin yoluna gireceğine, ileriye yönelik planlarınızın istediğiniz gibi yolunda ve planladığınız doğrultuda gideceğine tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!