RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada yüzde kıl görmek, değişik şekillerde yorumlanır. Yüzde görülen kıl, kaş, kirpik, sakal ve bıyık bölgesindeyse, özellikle erkekler için hayra alamet eder. Kişinin peygamber efendimizin izinden gittiğine, sünnete uygun şekilde yaşadığına ve hareketlerinin de bu yönde olduğuna alamettir. Bu bölgelerin dışında kısa kısa tüyler görmek beyler için çok konuşan, her işe karışan ve kişiye bir türlü huzur vermeyen bir eşe sahip olmak manasına gelir. Evde geçimsizlik demek olduğu gibi, işte çıkacak pek çok sorunun kişinin günlük hayatını stres içinde geçirmesine neden olacağına yorumlanır. Bekar bir bayanın çene bölgesinde kıl görmesi, pek çok asılsız dedikoduya isminin karışacağına işarettir. Bıyık bölgesinde kıl görmek ise, evlenilecek kişinin itibarı sağlam, sözünde duran, yaşça büyük biri olacağını bildirir.

Rüyada Yüzde Kıl Görüp Koparmak

Yüzde kıl görüp koparmak, davranışlardaki büyük değişikliğin habercisidir. Rüya sahibinin yapacağı bir çevre değişikliğinden sonra, hayatına yönelik değişiklikler yapacağına, bu durumun hareketlerine ve konuşmalarına da yansıyacağına alamettir. Bir sorundan kurtulmak, dedikodu yapan birini kendinden uzaklaştırmak anlamına da gelir. Yaşlı kimseler için evlatlarından ayrı kalacakları bir dönemin de habercisidir.

Rüyada Yüzde Kıl Görüp Yakmak

Yüzünde gördüğü kılları yakan kişi aile üyelerine karşı acımasız bir tutum içine girer ve ağzından çıkanları kulakları duymadığı için pek çok kimseyi kırar. Yıkıcı konuşmaların, kişileri üzecek eleştirilerin ifadesi olan rüya, deyim yerindeyse pire için yorgan yakılacağını haber verir. İş ortağıyla sorun yaşayanların kavgalı şekilde ayrılacaklarını, kendi başlarına iş yapmaya çalışacaklarını fakat kısa süre içinde toparlanamayacaklarını da ifade eder.

Rüyada Yüzde Kıl Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin aklına takılan bir konu olduğunu ve bu konuda sürekli araştırma yaptığını, aynı zamanda kendi hayatıyla ilgili önemli sırlarının açığa çıkmasından, başkalarının bu sırları öğrenmesinden korktuğunu, insanlarla çok samimi olmak istemediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzde Kıl Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ferhat (17 Aralık 2016 saat: 09:45)

    Selâmün aleyküm öncelikle şunu söylemek istiyorum bn çok rüya gören bi insanım ama bu seferki başka anlatmak istiyorum rüyamda sıkıntılı idim sebebini bilmiyorum huzursuzdum bi sebebten ötürü yorgun düşüp uyudum nisanlimlada tartışmis olabilirim herneyse uyandığında genelde yaparım aynaya baktım iki guzumun arasında biraz daha sağa doğru sakal gibi kıl birikintisi gördüm siyahti rengi sonra sağ gözümün de kanlandigini gördüm için de beyaz yer kalmamıştı ve gözüm irilesmisti diğer gözüme baktım oda aynı şekilde ve bunun sebebini sordum kendime neden olmuş olabilir ama anlamıyordum düşünemiyorum gözlerim artık siyahlasmisti ve iriydi kıllar ise biraz daha gür dü ama nedense içimde korku yoktu ve rüyamda ki bn biraz daha farklıydı sanki herneyse bn Yüzümdeki bu değişikliği kime anlatacağımi bilemiyordum insanlarin çok korkacagini düşünüyordum annem yanıma geldi ve beni görünce çok korktu ve geri geri gidip düştü düştüğü yer yumusak ti yani yorgan gibi şeyler vardı bana yardımcı olmuyordu bnde bu sebebten sinirlenmistim ve hastaneye gidecegimi söylemiştim anlamadigim şu gözlerimin bu denli kanlı olmasi ve iri olmasi görmemem kör olmam gerekiyordu ama tam tersine çok iyi görüyordum cam gibi derler ya o misal

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,