RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzde Yara Görmek

Rüyada yüzde yara görmek, rüya sahibinin bol kazançlı, yararlı işler yapacağına, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına delalettir. Bazen de hoşa gitmeyen bir durumun başa geleceğine, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işaret eder.

Rüyada Yüzde Yara İzi Olduğunu Görmek

Davranışlarından ötürü rüya sahibine uyarı sayılır.  Rüyayı gören kişinin, farkında olmadan sevdiklerinin kalbini kırdığını ifade eder. Bazen çok üzücü bir haberin alınacağına, gözyaşı döküp ağlamaya, bazen de üzüntü duyulacak şeylerin yaşanacağına işaret olur. Görülen yara kanlıysa hayrı olmayacak işlerden, kötü alışkanlıklardan ve haramdan uzak durulması gerektiğine, kimi zaman da kişilerin kısmetlerine engel olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Yüzde Yara Çıkması

Rüya sahibinin yüzünde yara çıkması içinde bulunduğu durumlara göre çeşitli çağrışımlar yapar. Güzel bir iş ve makama yorulduğu gibi, değerli mala ve karşılıklı aşka da işaret eder. Kimi zaman kıskaçlığa, utanılacak bir işe, kimi zaman da mertebesinin yükseleceğine veya rüya sahibinin işinde hayırlı kazançlar sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Yaranın Kabuğunu Kaldırmak

Rüyada yaranın kabuğunu kaldırmak, çalıştığınız işte yüksek mertebeye ulaşacağınıza, finansal açıdan rahatlayacağınıza, iş ile ilgili güzel gelişmelerin olacağına, ticari anlamda gelişecek finansal güce, bol ve bereketli gelire işaret eder. Aynı zamanda bazı tabircilere göre de, güç sahibi olmaya, sağlık ve sıhhat yönünden bir sıkıntı yaşanılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzün Yaralandığını Görmek

Yararlı işlere, varlıklı bir kimsenin hayatınıza gireceğine, hayırlı dostlar ve akrabalara, iş hayatında yaşanacak yeni ortaklıklarla güç kazanmaya delalettir. Sıkıntılı durumların sonrasında, hiç beklenmeyen bir zamanda aniden gelecek olan müjdeli habere de delalet eder.

Rüyada Yara Bandı Kullanmak

Planlanan şeylerin gerçekleşmesi için biraz vakit gerektiğine, gizlenmesi gereken bazı sırlarınızın ortaya çıkacağına delalettir. Kimi zaman, yüksek miktarlardaki borçlardan kolay kurtulup, kazanılan saygınlığa ve kavuşulacak zenginliğe yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzde Yara Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Feride (20 Aralık 2016 saat: 16:08)

  Arkadaslar bence gordugunuz kotu ruyalari anlatmayin. Ruyayi nasil yorumlarsa o yorumladiginiz sekli gerceklesir. Mesela ben burda bi ruya okudum. Ruya kotuydu. Ben eyvah kizin basina su gelebilir dersem o gercekten gelebilir. Herkesta sizin ruyanizi okuyunca hayir olsun demez. Kotu ruya gormusseniz once kendiniz hayir olsun deyin. Sonra acin muslugu suya anlatin. Suyla beraber aksin gitsin. Ona buna yordurtmaya calismayin bence ruyalarinizi.

 2. filiz (08 Kasım 2016 saat: 11:40)

  Ruyamda cok karmasikti düğün icin hazirlananlar vardı herkes cok şıktı bende kardesimle ayna karsisinda kendimizebakiyorduk birden sol yanagimin goze yakın yerinden bi iğne çıktı ben korktm çekmeye başladım gittikce büyüdü ve bi makas çıktı acimiyordu ama yuzumde makasin çıktığı koca bi yarık oldu kndime bakmaya devam ettim kardesime birilerini çağır dedim dikecekler diye korkuyordum gözümün altından dudagima kadar yarikti elimle ayırıp bakiyordum sonra uyandim lütfen yorumlar msnz :(

 3. Hazal (02 Temmuz 2016 saat: 08:30)

  Merhaba
  Rüyamda üzeri kırmızı turuncu küçük bi kutu büyüklüğünde böcek gördüm kabuğu çok sertti.Annemle nasıl bunu dışarı atacaz derken böcek ters dönmüş.altı da kaplumbaga alti gibiydi. hemen bi havlu getirdim ve annem onu atmış bahçeye anlamı nedir acaba bunun yorumlar mısınız?

 4. Ogun (26 Mayıs 2016 saat: 08:36)

  Ruyada babaanne ve annemin suratlarında yaraya benzer şeyler gordum.merhem gibi birsey sürümde daha iyi oldu süratli sanki Babaannemin suratı daha kötüydü.annemle konuştuğumuz da bana içimden bir ses bana söyle yap böyle yap diyor dedi.Ardından ilerde ki duvarın üzerinden şeytana benzer birsey(suratı beyaz diğer yerleri siyah gibi)gelmeye başaldı annemin üzerine.Annem korkuyordu bende üzerine atladım şeytanın orda ruya bitti

 5. Anonim (26 Mayıs 2016 saat: 08:35)

  Ruyada babaanne ve annemin suratlarında yaraya benzer şeyler gordum.merhem gibi birsey sürümde daha iyi oldu süratli sanki Babaannemin suratı daha kötüydü.annemle konuştuğumuz da bana içimden bir ses bana söyle yap böyle yap diyor dedi.Ardından ilerde ki duvarın üzerinden şeytana benzer birsey(suratı beyaz diğer yerleri siyah gibi)gelmeye başaldı annemin üzerine.Annem korkuyordu bende üzerine atladım şeytanın orda ruya bitti

 6. yağmur (14 Şubat 2016 saat: 10:16)

  ben rüyamda yüzümde delik yaralar çıkmıştı ve içi az bir şey yaranın ucunda intihap çıkmıştı çok kötüydü
  ve yüzümde hastalık yayılmaya başladı sonra o yüzle hiç bir şey olmamış gibi dışarıya çıkıyordum sonra intihabın artığını ve azaldığını gördüm tam azaldı ben orda uyandım

 7. tuğçe (15 Mart 2015 saat: 15:15)

  Rüyamda sevdiğim adamı yaralanmış gördüm. Ayaktaydi bana yaralarini gosteriyordu. Vücudu sargı bezi ile sarılmıştı. Sonra bana arkada belinin sol tarafında da yarasi oldugunu gosteriyor. Orasida sargi bezi ile kapali. Gecti bitti der gibiydi. Anlamini rica ederim

 8. simge (23 Ocak 2015 saat: 13:48)

  rüyamda iş yerindeyim sol gözümün altında yara beliriyor aniden kan çıkmaya başliyo sonra yok oluyo kanda yarada sadce ck az iz kalyo bi tanıdgmz var onu göruyrm yüzüme zeytin yagı surúyo iyilesiyo yüzüm bu ruyayi neye yormalıyım sizce?

 9. Duygu (11 Aralık 2014 saat: 13:39)

  Merhaba
  Annem rüyasında kolunun yanık olduğunu ve kaparcik kaparcik olduğunu ve benimde o kaparciklari koparip koparip yediğimi görmüş Hayıra yoruyoruz ama yinede nedir ne değildir sormak istedim neye yormaliyiz sizce yorumlarda yanik guzel seylere yorulmus peki ya sizce bu ruyayi neye yormaliyiz bir günah mi isledim

 10. sibel (30 Haziran 2014 saat: 09:50)

  merhaba,
  rüyamda ben sözde ölmüşüm bir yatakta uzanıyorum yanımdaki yatakta başka bir bayan var konuşuyoruz onunla oda ölmüş sonradan yüzümde yaralar böcekler çıkıyor bu ne diyorum acı çekceksin simdi diyolar intihar ediceksin bu acıyla diyor ama ruhumuz yokmuş sadece beden var.sonra yaşlı bir bayan yüzüme masaj yapıyor sanki tüm yaralar izler herşey gidiyo bu ne olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,