RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzdüğünü görmek, hedeflere doğru, temkinli ve hızlı şekilde ulaşmak için hayırlı yollardan gitmeye ve sonunda da istenilen noktaya gelmeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatta en büyük ideallerini dahi gerçekleştirme kararlılığı içinde olduğuna, yaşamını en iyi şekilde yönetme ve yönlendirme becerisi taşıdığına bu durumun da kendisini diğer insanlara göre her daim önde kıldığına rivayet edilir.

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin menfaat ve fayda elde etmesi adına mekân değişiklikleri yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetini ve rızkını almak için hayırlı ve makbul olan yerlere gideceğine ve bu yerlerden eli dolu döneceğine işaret eder.

Rüyada Karada Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında karada yüzdüğünü gören kişinin başına bazı kötü ve tatsız olaylar gelecektir diye yorumlanır ve rüya sahibinin karşısına bazı zorlukların çıkacağına tabir edilir. Uğursuzluk, şanssızlık ve melanet olarak kabul edilir.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Sıkıntıya düşmeye ve dertlenmeye neden olacak durumlarda kalmaya, üzülmeye, yıpranmaya, incinmeye, mutsuz ve düşünceli olmaya rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin gülen yüzünün solmasına, güllük gülistanlık giden hayatının da karışmasına neden olacak gelişmelerin baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı hataların farkına varacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına ve böylece bir nebze de olsa içini rahatlatarak, huzuru yakalamak için uğraşacağına alamet eder.

Rüyada Okyanusta Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin kendi ayaklarının üstüne basacağına ve böylece bağımsız bir yaşamı olacağına tabir edilir. Kişi, doğup büyüdüğü ve alıştığı yerlerden uzaklaşacak, kendine olan özgüvenini arttırmak için tek başına yaşamak adına büyük ve önemli girişimlerde bulunarak adım atacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: