RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzen Görmek

Rüyada yüzen görmek, görülen diğer ögelere göre yorumlanmalıdır. Yüzen balık görmek her türlü kısmet bolluğuna ve ele geçecek paraya alamettir. Yüzen köpekbalığı görmek ise düşmanları olanların attıkları her adımın takip edildiğine, hayatlarındaki bazı sırların ifşa edileceğine alamettir. Yüzen bir kuş görmek, alındığında yola çıkmayı gerektirecek önemli bir habere, yüzen insan görmek ise çevre değişikliği yaparak yeni bir sosyal hayata kavuşmaya yorumlanır. Yüzen nesne veya canlı temiz bir suyun içindeyse her türlü ferahlamaya, sıkıntılardan kurtulmaya, pis, kirli bir suda yüzen görmek ise neşe kaçıracak havadislere, duyulacak kötü sözlere ve istenmeyen dedikodulara malzeme olmaya tabir edilir. Denizde yüzen balık yapılan işte doğru yolda olunduğuna, derede yüzen balık görmek ise verilen mücadelelerin ve çekilen eziyetlerin kişiyi güçlendireceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Yüzen Balık Görmek

Balık her şekilde kişinin kısmetli olacağını, kazançtaki bereketi ve bolluğu simgelediği gibi, evlenme hazırlıkları yapmak, görücü gelmesi veya nişan yüzüğü takmak şeklinde de tabir edilir. Yüzen balık büyükse gelecek kısmet ve para büyük olur. Küçük ve çok sayıda yüzen balık görmek kişinin hayat boyu sıkıntı çekmeyeceğini, sürekli iyi haberler alacağını, gelirinde düzenli artış olacağını müjdeler.

Rüyada Denizde Yüzen İnsan Görmek

Dalgalı denizde yüzen insan görmek, arkadaş çevresinden gelecek bir yardım çağrısının işaretidir. Birine borç vermek, o kimsenin bir derdine çare olmak ve fakir insanlara maddi yardımlarda bulunmak demektir. Durgun denizde yüzen birini görmek iş hayatını değiştirmek, az bir gelirle yaşamaya alışmak ve istenilen değişikler için uygun zaman olmadığını anlamak demektir.

Rüyada Yüzen Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan pek çok iniş çıkış yaşandığını, ruhsal açıdan stabil kalamayan rüya sahibinin bir gün iyi, ertesi gün kötü hissettiğini ve manevi açıdan huzursuz olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzen Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sefa (11 Ekim 2016 saat: 23:51)

    Rüyamda bir düğün gibi bi yerdeyim ama çok fazla ışık yoktu ay ışığındaydık ay tam net bir şekilde görülüyor hatta yıldızlar bile görünüyordu önce tanımadığım bir kızla dans ediyordum sonra tanıdığım bir kızın yanına gittim onunla dans etmeye başladım ve ona bişey hakkında teşekkür ettik ama ne olduğunu bilmiyorum sonra ay a baktık ikimizde net bir şekilde görünüyordu sonra ayın yüzeyinde sanki bir projeksiyonla yansıtılmış gibi bi yüzen adam gördüm sonra elinde basketbol topu tutan bi adam(basketbolcu )ama adam net değildi dans ettiğim kızla birlikte gördük sonra da uyandım zaten

  2. leman (08 Ekim 2016 saat: 09:08)

    Gercekten cok manyak bi uykuydu gercekten yani 3 tane uyku gordum ama en manyagini soyliycem isde biz ailece denize gitmisiz 2 tane deniz var birbirlerine karismiyorlar biri kirli biriyse cok temiz suyun dibi gorunuyo kirli olana kopekbaligi denizi diyolar biz suyun temiz tarafindayiz bi tanede aile kirli tarafinda iste kadin giriyo suya bisey olmuyor ama erkek giriyor yanindada 1-2 yasli bi kiz o an kopekbaligi onlari yiyor kadin bagiriyor bizde gemide oluyoruz ama suyun temiz tarafinda birden kopekbalikli tarafina geciyoruz ve o anda uyaniyorum gercekten cok garip degilmi lutfen cevap yazin uykuma yorum bulamadim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,