RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzme Görmek

Rüyada yüzme görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde yaşadığı sıkıntıları yakın bir zaman içinde hayırlı bir şekilde atlattıktan, kendisini çok büyük başarılara götürecek işlere girdikten ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yaptıktan sonra çok güzel gelişmeler yaşayacağına ve ferahlığa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda, yakın bir zaman içinde iş hayatında ortaya çıkan bir sorunun çözümü için gereken şeyleri öğrenmek ve almak için bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Rüyada Yüzme Bilmediği Halde Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine bir şekilde yer bulmaya çalıştığına, işlerini bazı adımlar atarak ve bazı kararlar vererek çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, bu sayede yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzme Yarışını Kazanmak

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak olan bazı durumlardan ötürü çok büyük sorun yaşayacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine alamet eder.

Rüyada Yüzme Öğretmek

Rüya sahibinin, yakın zaman içinde karşısına çıkan sorunları ortadan kaldırmak ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için bazı deneyimli kişilerden işle ilgili çeşitli tüyolar ve bilgiler alacağına, bu sayede sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine işaret eder.

Rüyada Yüzme Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok rahat edeceği ve büyük mutluluklar duyacağı bir döneme gireceğine ve bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldırıp çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzme Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. can kurtarannmm (23 Kasım 2014 saat: 11:32)

    Bogulup yuzmeye devam ediyodum bor erkek beni kurtsrdi(gsliba can kurtarandi) niyese surekli seyimi elliyordu gouslerimi falan sonra bana cikma teklofi etti bn kksbul etim evine cardi soyun dedi . Ben hayir deim kukredi korktum hemen deini yaptim ama cok ykslidi bir balavalati vardikiii sonra beni opmeye bsladi heryerimi orami yaladi ohA lan bu nasil ruyaaa dionuZ dimi falan flannnnnn inter milannnnn anlion dimi ne yaptigimiziii iste ole guzellll anla isre nsptimizii sonra beni havaya ksldirdi ayaklarimoli beline doladim gerisii malummm ben ahhhh o ohhhh yhaa sakin okumayin daha sonraskni dicem ama yazmak istemiommm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,