RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzme Havuzu Görmek

Rüyada yüzme havuzu görmek, düzenli bir işe girmek, karmaşadan kurtulmak demektir. Hayatın beli bir sistemde devam edeceğini ve herhangi bir durumun bu huzuru bozmayacağını ifade eder. Zihin açıklığı ve sağlıklı düşünce anlamına gelen rüya verilen tüm kararların doğru olacağını ve rüya sahibinin mental anlamdaki gücünü işine doğru şekilde yansıtacağını bildirir. Boş bir yüzme havuzu görmek her işini kendisi yapan ve kimseye minnet etmeyen kişilerin daha da güç kazanacaklarına, verdikleri mücadelenin sonucunda kendi işlerinin başına geçeceklerine yorulur. Kalabalık bir yüzme havuzu görmek resmi bir kurumda çalışmak, kalabalık ailesi olan biriyle hayatını birleştirmek veya birden fazla çocuğa sahip olmak demektir. Kapalı yüzme havuzu görmek kişinin mahremiyetine verdiği öneme, açık yüzme havuzu görmek ise her türlü yeniliği hayatına adapte ederek daha çok kazanç elde etmeye alamettir.

Rüyada Yüzme Havuzuna Atlamak

Kişinin şaşıracağı ama çok sevineceği bir teklifin gelmesi ile iş yaşantısının bir anda değişeceğine yorumlanır. Bu durum farklı bir iş yerinde çalışmak ya da şehir dışına çıkmak anlamına da gelebilir. Karşısına çıkan önemli bir fırsatı değerlendiren kişilerin bir anda hayatlarını değiştirme şansı bulacaklarını, daha huzurlu ve maddi açıdan kendine yeten bir hayat süreceklerini bildirir. Güzel olan her şeye ilgi duyulduğunu bildiren rüya özel ilişkilerde yapılan bir kaçamağın kişiyi zora sokabileceğini de ifade eder.

Rüyada Yüzme Havuzunda Yüzmek

Temiz bir yüzme havuzunda yüzdüğünü görmek iş ve özel hayatla alakalı her şeyin arzu edildiği gibi devam edeceğine ve herhangi bir sorunla karşılaşılmayacağına alamettir. Pis bir yüzme havuzunda yüzmek ise yanlış bir kararın neticesinde kişinin kendisini zor duruma sokacağını bildirirken başka biriyle yaşanan yakınlaşmanın özel hayatta problem çıkaracağını ifade eder.

Rüyada Yüzme Havuzu Görmenin Psikolojik Yorumu

Her gün aynı şeyleri yapan ve hayat akışında hiçbir değişiklik olmayan kişilerin heyecan ve maceraya yönelik arzularını işaret eder. Rutinden kurtulmak için çare arandığına ve değişiklik yapmaya heves duyulduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!