RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzük Çıkarmak

Rüyada yüzük çıkarmak, ayrılığa işarettir. Bu ayrılık ikili ilişkilerde olabildiği gibi meslekten ayrılma veya işten atılma olarak da düşünülebilir. Yalnız bir kimse yüzük çıkarsa bu yalnızlığın bir müddet daha devam edeceğine faka sonunda hayırlı bir kimse ile evlenileceğine işaret eder. Sevgilisi olan için bu rüya o kimse ile evlenemeyeceğiniz anlamına gelir. Evli kişiler içinse ailevi problemlere ve zorluklara delalet eder. Kaşlı bir yüzük çıkarmak maddi problemlere ve iş hayatında yaşanılacak zorluklara; altın yüzük çıkarmak aile birliğinin bozulmasına; gümüş yüzük ise maneviyatın kaybedilip kişinin dünyevi zevkler peşinde koşmasına delalet eder.

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzüğünü kaybeden kişi, şan ve şöhretini yitirir, çalışmaları boşa gider, hayallerine kavuşamaz veya bazen de bu rüya elinizdeki malı kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Nakışlı yüzük kaybetmek size ulaşan bir fırsatı değerlendiremeyeceğiniz veya şer sandığınız bir işten hayır göreceğiniz anlamındadır. Mühürlü yüzük kaybetmek ise devlet memuriyetinden olmaya ve çalıştığınız işten ayrılmaya işarettir. Rüyada kaybettiği yüzüğü bulmak, evlenmeye, eşi ile problemleri çözmeye, kişinin yeni bir sanat öğrenmesine ve bulunduğu işte yükselmeye delalettir.

Rüyada Yüzüğün Kırılması

Rüyada yüzüğünün kırıldığını gören kimsenin ailevi konularda birtakım sorunları olur. Bu rüya genellikle peşinden gittiğiniz birtakım düşüncelerin iflas etmesine ve uzun süredir inandığınız doğruların yanlışlığını fark etmenize işarettir. Rüyada kaşlı bir yüzük kırılmışsa, sizin yüzünüzden olmayan birtakım hatalar ortaya çıkar ve bu hatalar sonucunda hem maddi hem de manevi sorunlar yaşanır.

Rüyada Yüzük Çıkarmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada yüzük çıkarmak, kişinin eğer evliyse iç dünyasında eşine ve evliliğine olan olumsuz tutum ve davranışlarını ve evlilikte yaşanılan problemlerin yol açtığı sıkıntıları göstermektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya karamsar bir ruh hali içerisinde bulunduğunuza da işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzük Çıkarmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Elcin Tagiyev (03 Kasım 2016 saat: 23:04)

  Ben normalde sözlü biriyim. Gerçek hayatta sözlümle tartışarak ayrıldık. Fakat rüyamda sözlüm olan bayanın bana kızarak parmaklarından 4 yüzük çıkarıp bana geri verdiğini gördüm. Ben önce kendimi umursamaz gibi göstermeme rağmen, bileğinden tutup ben ne zaman gitmesi gerektiğine ben karar verdiğimi söylüyorum. Lütfen tabir ede bilecek biri varmı?

 2. Sibel (03 Temmuz 2015 saat: 09:48)

  Rüyamda bilmediğim bir evdeyim ve sözlümle tartışıyoruz. Sözlüm olduğunu biliyorum ama yüzü başasının gibiydi yabancıydı. Tartışırken çok sinirleniyor tam gidecekken parmağımdaki gümüş yüzüğü çıkarıp ona veriyorum ve bitti diyorum yüzüğü alıp gidiyor arkasından çok ağlıyorum. Aradan biraz zaman geçince barışmak için yanıma geliyor galiba tam hatırlamıyorum ama ben konuşmak istemiyorum bahçeye çıkayorum bi adam var su dolduruyor iki de hortum var ve diyor ki su iki tarafa da yeter bugün çok akıyor diyor ve uyandım.

 3. dilek (04 Nisan 2015 saat: 02:50)

  Ruyamda bir okul önünde polisler tarafindan durduruluyorum. Polis parmagimdaki yüzüğü cikarmaya calisiyo yapamiyo kendim cikarip ona veriyorum. Bana tutuklusun yürü o tarafa dogru diyo ama yanimda iki bayanla birlikte ordan yavas adimlarla ilerleyip kalabaliktan yararlanip kaciyoruz. Beni sikayet eden biri varmis ona gidiyoruz tam kadina vururken bir butona bastigini görüyorum

 4. derya (22 Mart 2015 saat: 12:35)

  is arkadaslarimla beraber is yerindeyim orda bi yabanci kadin goruyorum bana cok curkin bakan. Ben o an kadinla tartisirken indan uzaklasip yuzugumu gomlegimin dos cebine koyuyorum ama koyarken ben yuzugu gormedim.
  ben sonra kendi is arkadaslarimi aradim buldum is yerinde bi adam geldi yanima parmagima bakti ve tuttu yuzugun nerde diye kac kez sordu bende sakladim kirilmasin diye kalabaligin icinde dedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,