RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzük kaybetmek, rüyayı gören kişinin sosyal ve özel ilişkileri üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin arkadaşları ve dostları arasında, samimiyetinden ve dürüstlüğünden bir türlü nedense emin olamadığı bazı kişilerin olduğuna ve bunun da o insanlara inanmamasına neden olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin insanlar tarafından yarı yolda bırakılmaktan ya da hüsrana uğramaktan korktuğuna alamet eder.

Rüyada Yüzük Kaybetmek ve Bulmak

Rüyayı gören kişinin üzülmesine ve ağlamasına neden olan bir olay için aslında kendini gereksiz yere yıprattığına bunu sonradan anlayarak yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibi hemen umutsuzluğa kapılarak yenildiğini düşünecek sonra da işin aslının tam tersi olduğunu anlayarak sevinecektir diye yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek

Rüyasında altın yüzük kaybettiğini gören kişi kendisini mutsuz edecek ve başarısız olmasına neden olacak bir işe girecektir diye yorumlanır. Maddi anlamda zarar edecek projelere ortak olmaya ya da büyük ihalelere çok sermayeye yatırarak kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Gümüş Yüzük Kaybetmek

Rüya sahibini gözden düşürecek ve mesleğinde bulunduğu noktaya nazar değdirecek ve gölge düşürecek bazı olumsuz olayların yaşanacağına rivayet edilir.  Başarısızlıkla sonuçlanacak ve rüya sahibini neredeyse işinden olma tehlikesi ile burun buruna getirecek olayların yaşanacağı anlamına gelir. Gözden düşmek olarak kabul edilir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna engel olacak tatsız olaylara alamet eder. Rüya sahibinin aile saadetinin ve huzurunun bozulmasına sebep olacak bazı nahoş durumların baş göstereceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine ve aşırı derecede etkileneceğine işaret eder.

Rüyada Nişan Yüzüğünü Kaybetmek

Bu rüya kısmen de olsa görüldüğü şekline benzer anlamlarda yorumlanır ve rüya sahibinin gönül işlerinde sorunlarla karşılaşacağı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yüzük Kaybetmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Çiğdem (01 Kasım 2014 saat: 21:09)

  Merhaba

  Rüyamda eşim işe benim alyanslarımı parlatmak için kuyumcuya getiriyorum. Daha sonra kuyumcuya almaya gittiğimde bana farklı alyans getiriyor. Ben bu alyansların benim olmadığını iletiyorum. Alyansların kutusunu getiriyor. Bakıyorum ama bende bulamıyorum. Bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

  .

 2. Barış (14 Mayıs 2014 saat: 09:51)

  Nisanlimla beraber bir parkta oturuyoruz ona neden yuzugunu takmadin diyorum cevap vermiyo biz kavgaya başlarken çok büyük bi robot ortaya çıkıyo herseyi içine çekmeye başlıyo ben nisanlimi kaybediyorum o sırada eski sınıf arkadaşımı görüyorum ama nisanlim ile o kızın arası hiç iyi değil bana yardım et brnide alacak diyo onu alıp hastaneye gidiyoruz bu arada ben nisanlimi arıyorum ama ulaşılamıyo hastanede bir çok hasta var kimibin kolu yok kiminin bacağı ama bir çok kişi orada nisanlimi ariyoz daha sonra yine aradigimda acıyo makina beni içine aldı kurtar beni diyo yanımda kız nisanlinin yerinde ben olsam beni de kurtarirmiydin diyo bende evet diyorum sonra gel kurtaralım diyo ve gidiyoruz nisanlimi kurtariyoz ama tam oradan cikacaz nisanlim sınıf arkadaşımı itiyo ve gülüyo nasıl da kandirdim tuzagima düştün diye daha sonra benim kafama bişey düşüp oluyorum nisanlimda zaten seninlede işim kalmamıştı yüzüğü de kaybettim öldüğün iyi oldu diyo ve uyaniyorum.

  Ruya tamamiyle renkli hatta ilk oturdugumuz park cıvıl cıvıl ama sonrası toz fırtına o şekilde ve bugün 5.gun yine gördüm aynı rüyayı üstelik uyanıp uyudugumda tekrar görüyorum.

 3. gamze (19 Nisan 2014 saat: 14:27)

  nişanlıyım ve nışanlımla nışanı atma aşamasındayız şuan…ruyamda nışan yuzugumu kaybetmıstım,kuzenımle arıyor ama bulamıyorduk.bı alyans buldum parmagıma taktım kırıktı sankı,sonradan baktım bu benım alyansım degıl yengemındı ona verdım..bı yuzuk daha buldum onu da taktım baktım oda kardesımındı onuda cıkardım parmagımdan..kendı yuzugumu aradım ama bulamadım..bu ruyamın tabırını yazarsanız cok sevınırım saygılar.

 4. gulcin (24 Mart 2014 saat: 10:35)

  rüyada denizde yüzüyorum çıktıktan sonra parmağıma bakıyorum ve alyans yüzüğümü yok daha sonra bulunduğumuz ortamdan ayrıldım ama benım aklım hep yüzükte kaldı görümceme soyledım yüzük denizde düsmüs diye eşim duyamması adına yüzügü almam gerektişgini belirtiyorum oraya gidip alıcakmısım kalabalık ortam oluyor kendı evımde oluyorum sonrasını hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,