RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzükler Görmek

Rüyada yüzükler görmek, rüyayı gören kişinin yeni atılımlarda bulunacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına ve hayallerine kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sürekli artan bir zenginlik, durmadan yükselen de bir makam sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzükler Takmak

Yani rüyayı gören kişinin parmağına birden fazla yüzük takması, artacak olan şansının ve kısmetinin göstergesidir. Rüyayı gören kişinin üzerindeki ağırlığın kaybolması ve hayatındaki düğümlenmiş ve adeta kangren olmuş sorunlarının ortadan kalkması sayesinde mutluluğunun ve başarısının önünde hiçbir engel kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Yüzükler Bulmak

Rüyayı gören kişinin bolluktan, şifadan, huzurdan, keyiften, saadetten ve rızıktan yana istediği oranda nasipleneceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin daimi olacak nimetlere, mallara, kazanca ve mutluluğa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Pırlanta Yüzükler Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse yerinde saymayacağına, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine bu sayede her defasında kazançlı çıkacağı işlere girmenin yollarını bulacağına alamet eder. Rüya sahibinin sabit bir işle uğraşmayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına yorulur.

Rüyada Sahte Yüzükler Görmek

Rüyayı gören kişinin gelip geçici meşgaleler edineceğine bunun da kendisine uzun vadede hayır, kazanç, bolluk ve bereket getirmeyeceğine bu nedenle hayatının bir dönemi rahat geçiyorsa bir döneminin de mutlaka sıkıntı, zorluk ve zahmet içinde geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Yüzükler Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatına estetik ve zarafetle birlikte aşk da gelecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: