RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzünde Yara Görmek

Rüyada yüzünde yara görmek, çeşitli nimetler elde etmeye işarettir. Yüzde görülen fazlalıklar genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, hem maddi hem de manevi rızıklara, nimetlere kavuşur. Rüyada yüzde görülen yara ne kadar büyükse ulaşılacak nimet ve menfaat de o kadar büyük olmaktadır. Rüyasında yüzünün yara ile kaplandığını gören kişi, büyük bir ganimete ve mala konar. Rüyada yüzdeki yaradan irin, kan gibi sıvıların aktığını görmek, her anlamda zenginliğe, açılacak kısmetlere, maddi manevi güzelliklere yorumlanmaktadır.

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Rüyada vücutta görülen yaralar vücutta yaranın çıktığı yere göre yorumlanır. Rüyasında sağ elinde yara çıktığını gören kişiye erkek akrabalarından sol elde çıkan yara ise kadın akrabalarından gelecek bir nimete ve ihsana; topukta yara çıkması evladından mal elde etmeye; ayaktaki yara ise ticaret sonucunda kazanç sağlamaya işarettir. Karnını yara çıktığını gören kişi torunundan kendisine ulaşacak menfaate kavuşur. Baldırda yara çıkması, uzun ömre delalet ederken, bacağında yara çıkan kimse ise akrabaları çok kendisinden gelecek olan nesli uzun ve bereketli olur. Kafada çıkan yara kişinin işinde başarılı olmasına ve terfi etmesine; kalpte yara çıkması ise kısa süre içerisinde gerçekleşecek bir aşk ilişkisine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yaradan Kan Akması

Rüyada yaradan kan akması genellikle hayra yorumlanır. Bu rüya elde edeceğiniz mal ve mülke işarettir. Yaradan akan kan helal rızıktır ve geçim kolaylığıdır. Yaradan akan kanların bütün vücudu kaplaması akrabalarınızdan göreceğiniz yardımdır.

Rüyada Yüzünde Yara Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında yüzünde yara gören kişi, güzelliğine ve dış görünüşüne çok önem veren ve daha çok maddi olana yönelen bir kimsedir. Zira bu rüya kişinin bilinç altında fiziği ile ilgili komplekslerini ve çirkinleşme korkusunu yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!