RuyaTabirleri.com

Rüyada Zenci Bebek Görmek

Rüyada zenci bebek görmek, sıkıntı, zorluk ve meşakkat olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hiç alışık olmadığı durumlara düşeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, ele güne muhtaç hale geleceğine ve geçimini sağlayamayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin maddi imkansızlıklar yaşayacağına, sorunların içinde boğulacağına ve dertlerin ağırlığı altında kalacağına neyse ki çevresindeki hayırlı kişiler sayesinde ayakta durmayı sağlayacağına yorulur.

Rüyada Zenci Bebek Doğurmak

Rüyayı gören kişinin kafa karışıklığı yaşayacağı, kararsız kalacağı, karamsar, üzgün ve mutsuz olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu dönemde bir hayli yıpranacak demektir. Rüya sahibinin işin içinden çıkamayacağı durumlara düşeceğine ve kendini çok kötü hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Zenci Bebek Emzirmek

Rüya sahibinin manevi anlamda kendini boşlukta ve bunalımda hissedeceği bu nedenle de hem iş hayatında hem de meslek hayatında başarısızlığa düşeceği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin gözden düşeceği, mesleğinde gerileyeceği ve geri planda kalacağı ile yorumlanır.

Rüyada Zenci Bebek Evlat Edinmek

Rüyayı gören kişinin aldığı kararların, attığı adımların ve girişimlerin kendisine hayır getirmeyeceğine ve yaşayacağı başarısızlığın onun için büyük hayal kırıklığı olacağına işaret eder. Bu durumun rüya sahibinin içine kapanmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü ve tatsız olaylarla karşılaşacağına, kötü haberler alacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına bu durumla da tek başına baş edemeyeceğini fark ederek kendisine yakın gördüğü kişilerden yardım isteyeceği ve şükür ki geri çevrilmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi aksi takdirde bu işin üstesinden gelemez diye yorumlanır.

Rüyada Zenci İkiz Bebek Görmek

Rüya sahibi için herşeyin zor hale geleceğine bunun da hayatı çekilmez durumlara getireceğine ve kendisini hırpalayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Zenci Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mustafa (27 Kasım 2014 saat: 16:40)

  Selamunaleyküm,
  Rüyamda bir erkek kardeşim daha olmuştu ve annem onu yastıkta sallıyordu. Fakat sanki, ana-baba’dan biri zenci diğeri beyaz olurya, bu bebekte o derece siyahi bir bebekti ve bende rüyamda bu duruma çok şaşırıyordum. Ona rağmen kardeşim olduğu için bir sevinç içindeydim.
  Bebek 1-2 aylık görünüyordu, fakat 2-3 yaşındaki bir çocuk gibi konuştuğumuzu tekrarlıyordu, anlaşılır derecede yani. Ve buna da, normal olmadığı için, sevinç ve hayretle bakıyordum
  Bunu yorumlarsanı çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 2. aylin (14 Nisan 2014 saat: 19:47)

  Slm, rüyamda ben memleketime gitmiştim,şimdi oturduğum yere gelmeme 1 gün var diyodum, eski sevgilimi görmek istedim,sabah uyanır uyanmaz dışarı çıktım onu görmeye gidiyodum bisiklete binmiştim,eski sevgilimin abisinin 5 yaşındaki oğlunu gördüm caddede koşuyodu ve eski sevgilimin abisi zenci çocuk evlatlık edinmişti,o da öz oğlundan 1-2 yaş büyük erkek çocuğuydu,çocukta onun peşinde koşuyodu,arkalarında eski sevgilim,bana baktı biraz ilerledim telefonumun kaybolduğunu farkettim geri dönüyodum yine karşılaştık o da geri dönüyodu gülümsedi bana bende ona arkamı dönüp dönüp gülümsedim.öylece uyandım..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,