RuyaTabirleri.com

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek, zorluklarla geçecek olan bir hayata delalet eder. Rüya sahibi için bazen fakirlik, bazen sıkıntı, bazen büyük ve içinden çıkılmayan Arap saçına dönmüş sorunlar, bazen hastalık bazen de yıkım ve kayıplar şeklinde ortaya çıkacak zorluklar şeklinde tabir edilir. Rüyasında zenci gören kişi bazen kendisini hayattan bıktıracak kadar yoğun problemlerle karşı karşıya kalacak, borçları boyunu aşacaktır.

Rüyada zenci görmek başka şekillerde de tabir edilir. Rüyada kalabalık bir zenci topluluğu görmek herkesi ilgilendiren evrensel bir konu olarak değerlendirilirken, bazen de rüyada zenci görmek rüya sahibi için güzel gelişmeler olarak tabir edilebilmektedir. Bazen de şans ve kısmet anlamına geldiği söylenir.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Güzel bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada zenci erkek görmek, rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişmesine ve güzel haberler duymasına delalet eder.

Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek

Rüya sahibinin çevresinden fayda göreceğin şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin zor bir zaman geçireceği, zor gün dostlarının anında imdada yetişeceğini işaret eder. İyi ve güzel kimseler anlamına da gelir.

Rüyada Zenci Bebek Doğurmak

Rüyasında zenci bebek doğurduğunu gören kişi zor günler geçirecek demektir. Rüya sahibinin içine düşeceği ve bunalmasına neden olacağı ağır günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüya sahibinin bir dedikodunun muhatabı olmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyada zenci kadın görmek bazı rüya tabirlerine göre iftiraya uğramaya da tabir edilir.

Rüyada Zenci Sevgili Görmek

Rüyada zenci sevgili görmek anlaşmazlık, sorun, kargaşa ve kavga şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin böyle bir ortamda bulunup karmaşanın içinde kalacağına ya da kişisel olarak karşı tarafla böyle bir durumda birebir muhatap olmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zenci Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Şahin Ceylan (20 Nisan 2014 saat: 05:18)

    3 Arkadaş bir Parktayız bir tane zenci geliyo yanımıza bana sataşmaya başlıyo anneme küfür ediyo bende babamın rahmetli oldugunu söylüyorum annemden ne istediğini soruyorum bana banane senin baban öldüyse diyor daha sonra anama ve sevdiğim kıza küfür ediyor orada arkadaslarım falan onu tutuyor benim elimde bir bıcak 4-5 kere sokup cıkarıyorum kacıyoruz bir taksiye biniyoruz taksici bize sizi şurda bırakıyım almam gereken bir şey var sonra gelip sizi alıcam diyor tamam diyoruz inip yürümeye devam edelim derken ve bıcagı yok etme çabaları arkadaşlarım gözden kayboluyor daha sonra ben dere gibi bir yere geliyorum dereye bıcagı atıyorum hemen sonra derenin derin olmayan bir yerine geliyorum bakıyorum derenin içinde bir sürü ceset var o derin olmayan yerden geçip gitmek istiyorum adımımı atıyorum batıyorum içine çıkamıyorum boguluyorum bogulurken sesler cıkartıyorum o sesleri sanki gerçek hayatta duyuyorum annem yan odada uyudugundan beni uyandırması ıcın daha cok bagırıyorum sonunda uyanıyorum rüyamı yorumlarmısınız şimdiden teşekkür ederim hayırlı sabahlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,