RuyaTabirleri.com

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüyada zenci kadın görmek, yaşanacak çok büyük değişimleri ve farklı çevrelerde bulunacak olmayı işaret eder. Genç kişiler için yabancı ülkelere gitme ve yaşama fırsatı elde edeceklerine, bekar bayanlar için de çok ani alınacak bir evlilik kararına, yaşlı kimseler için de hareketli ve keyifli geçecek bir döneme delalet eder. Zenci kadın görmek yeni arkadaşlıklar edinileceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine de yorumlanır. Yurt dışından gelecek önemli bir haber şeklinde de yorumlanan rüya, evliler için de ev değişikliği olarak tabir edilir.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

İş hayatında kendini ispatlayarak, pek çok kişiyi şaşırtacak önemli projelerden başarı ile netice almak anlamına gelen rüya, aynı zamanda kişinin ruhsal olarak da pek çok insandan farklı olduğuna, kişilik özelliklerinin çok güçlü olduğuna ve karakteri ile de alkış topladığına yorumlanır. Rüya sahibinin girişeceği işte veya ticaret hayatında sektörün öncü isimlerinden biri haline gelip, ününü yurt dışına taşıyacağına da alamet eder.

Rüyada Zenci Çocuk Görmek

Henüz düşünce aşamasında olan durumlara yönelik hareket etme vakti geldiğini anlatan rüya, kişiye fırsatları doğru ve mantıklı şekilde değerlendirmesi gerektiği konusunda da uyarı verir. Güzel bir geleceğin ilk adımlarının atılacağını işaret eden rüya, bekarlar için yabancı bir kimse ile yapılacak evlilik şeklinde de tabir edilir. Yapılacak küçük yatırımların ve para biriktirmeye yönelik davranışların da işaretidir.

Rüyada Zenci Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Özenti ile yaşanılan bir hayata, aşırı meraklı bir kişiliğe ve sürekli heyecan verici bir hayata sahip olma isteğine işaret eder. Zenci kadın aynı zamanda kişinin kendisini çok önemsediği ve başkalarında sürekli kusurlar bulduğunu, egosunun yüksekliği nedeni ile her zaman tartışmaya açık biri olarak tanındığına da delalet eder. Psikolojik olarak geçmişte kişiye çok sıkıntı veren bir kadının da rüyada sembolize olmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zenci Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ali Ünsal (25 Nisan 2016 saat: 08:04)

  Gunaydin. Ben ali Ünsal 29 Yasindayim. Bu gece rüyamda annem ile birlikte bir otobus durağında bekliyoruz. Duraga toplu genc siyahi bir kadin geliyor. Çok guzel olmayan bir kadındı. Ben sırf farklı diye ilgileniyorum. Kafamı çevirip anneme baktığimda yanında başka bir kiz var. Çok hoş ve çok masum görünen bir kiz. İcim gidiyor onun yanına gitmek için. Fakat bir türlü gidemedim…
  Yorumunuzu merakla bekliyorum. Teşekkürler.

 2. Leyla Çakmak (09 Aralık 2015 saat: 08:47)

  Rüyamda kocamı iş yerindeki arkadaşları bir yere götürmüşler. Orda zenci bir kadınla cinsel ilişkiye girecekmiş. Onunla cinsel ilişkiye girecekse bütün sıkıntılarından kurtulacağını söylemişler. Ben de yanlarındayım. Önce ben kadınla ilişkiye girdim. Eşim beni acele ettiriyor tamam yeter artık sıra bende diye. Ben çok sinirlendim ve ona musade etmedim. Yanındaki iş arkadaşları eşime müsade etmediğim için bana çok kızdılar, eşim de çok kızdı bana. Ordan sinirli bi şekilde ayrıldım.

 3. sema (22 Aralık 2014 saat: 09:55)

  biriyle tartıştım aynaya yumruk attım ama parmaklarımın iç tarafı kesildi bi anda kendi mi doğum hanede buldum bir sürü kadın doğum yapıyodu zenci kadın o kadar zorlandı ki sağ gözünü çıkardı. sonra ben okula gidiyodum ilk okul yada lise arkadasımın yüzünü görmememe rağmen en yakın arkadaşım bahar oldugunu biliyodum … şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,