RuyaTabirleri.com

Rüyada Zengin Birini Görmek

Rüyada zengin birini görmek, kişinin şu an çok ciddi bir dar boğazdan geçtiğini ve sıkıntısının büyük olduğunu gösterir. Uzun sürecek bir mücadele verilmesi gerektiğinin de altını çizen rüya, kişinin ihtiyaç duyduğu rahatlığa erişmesinin zaman alacağına da işarettir. Aile içinde de sıkıntıların söz konusu olduğuna, parasal konularda çaresiz kalınıp, yeni borçlar edinileceğine de yorumlanır. Zengin birini gören kişinin varlıkları azalır ve fakirleşir. Maddi kayıplara, iş konusunda verimsiz geçecek bir döneme ve geçim darlığına da işaret eder.

Rüyada Zengin İşadamı Görmek

Büyük bir şans sonucu, kişinin önemli bir zafere imza atacağı anlamına gelen rüya, ikili ilişkilerde de uzun zamandır arzu duyulan ve birlikte olmak istenilen kişiye karşı hislerini açmak şeklinde tabir edilir. Zengin iş adamı görenlerin hayatlarında pek çok gelişme olur ve kişinin yeni kararlar alması, yeni hedefler belirlemesi gerekir. Özellikle maddi sıkıntılar çeken ve gerçek yaşamında pek çok güçlükle boğuşan, borçlarını ödeyemeyen insanlar, en kısa zamanda gelecek önemli bir miktar para ile sıkıntılarından geçici de olsa kurtulur ve daha sonra elde edecekleri fırsatları değerlendirerek daha zengin bir hayat sürme şansını yakalarlar.

Rüyada Kendisini Zengin Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır ve eğer kişi kendisini zengin görüyor ise, bu gireceği yeni bir sıkıntının ifadesidir. Huzurun bozulacağı ve darlık yaşanacağı anlamına gelir. Öte yandan bu rüya düz anlamı ile zengin olmaya da tabir edilir, fakat bu yorumları rüyadaki diğer sembollerle beraber değerlendirmek daha doğru olacaktır.

Rüyada Zengin Birini Görmenin Psikolojik Tabiri

İşine dört elle sarılan, hırslı ve geleceğinde zengin bir insan olmak isteyen kişilerin gördükleri rüyalar arasındadır. Aynı zamanda pratik bir zekanın ve olayları çabuk kavramanın kişiye gerçek hayatında pek çok kapıyı araladığının da ifadesidir. Varlıklı bir yaşam sürme özleminin ve zengin hayatlara duyulan özentinin de simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zengin Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elvin (08 Aralık 2016 saat: 07:21)

    mrba. ben azeriyim., dun gece ruyamda gorduklerim soyle : benim uzak bi akrabagam var ve cok zengin bir ish adami o 1-2falan once tutuklandi, dun gece ruyamda onu gordum benimle konushuyordu ne anlama geldyini cok merak ediyorum, adam shu an bashka bir ulkede ve orada yashiyor yasadigi yerdede tutuklanmish

  2. Sumeyeah (07 Aralık 2016 saat: 07:26)

    Ruyamda dunyanin sonu geliyordu. Herkesi korkunc canavarlar kovaliyordu. Daha sonra biz bu siyah kararti canavarlarindan kacarken asansore binup ya 3 ya 4. Kata cikiyorduk. Ancak Donald Trump hepimizi yakalayip herkesin ruhunu seytana satiyordu. Sonra bana gelip dediki sana dunyayi kurtarabilecek ipuclarinu verdim, misir tarlalarina gelseydin dunyayi kurtarabilirdin diyip, ruhumu seytana satti.

  3. Dilek (06 Şubat 2016 saat: 15:15)

    Rüyamda Rahmi Koç kalabalık mekanda beni farkediyorve benim yanıma geliyor…Önümde hap tabletleri var….başım ağrıdığı zaman aspirini gösterip bunu kullanıyorum diyorum…o da bana başka bir hap verip bunu kullan.bu iyi diyor….(bu arada başım ağrımıyor ve ilaçda kullanmıyorum) eğer yorumlarsanız memnun olurum teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,