RuyaTabirleri.com

Rüyada Zengin Görmek

Rüyada zengin görmek iyiye işaret eden durumlarda zenginliğe, bol kazanca, sağlığa, hastaların şifa bulmasına, kötüye işaret eden durumlarda ise maddi zarara işarettir. Bir kişi rüyasında kendisinden paralı kimse olarak söz edildiğini görürse ve eğer etrafına yardımcı olan, fedakâr ve paylaşımcı biriyse, tabir yerindeyse Allah gönlüne göre verecek ve darlıktan kurtulup düze çıkacak ve hazırdan bir para elde edecek demektir. Fakat dürüst biri değilse rüyasında kendinden paralı kimse diye söz edilmesi, kimselerin kendisini ciddiye almadığına ve sözüne değer vermediğine işaret eder. Bir kimse rüyasında zengin birini görürse bu zor ve meşakkatli günlerin kapıda olduğu anlamına gelir. Rüyada kendisini zengin olarak gören kişi muhakeme yeteneği olan, mantığıyla hareket eden ve sağduyu sahibi olan kimsedir. Rüyada zengin olduğunu görmek bir yanda da kişinin fakirleşeceğine delalet eder.

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Rüyada zengin olduğunu gören kişi maddi anlamda zayıflayacak ve yokluğa düşecek demektir. Aynı zamanda da gönül gözü açılacak ve adaletli biri olacak demektir.

Rüyada Bolluk Görmek

Rüyada bolluk görmek, kişinin darlığından, yokluğundan ve sıkıntılı halinden kurtularak, zenginliğe kavuşmasına işaret eder. Eğer zaten zengin olan biri rüyasında kendini zengin olarak görürse bu dini vecibelerini daha sık yapması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek

Rüyada fakir olmak, zengin olmak anlamına gelir. Rüyada fakir olduğunu gören kişi bolluğa, berekete, bol rızka ve nimete kavuşacak demektir.

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada dilenci görmek, çok varlıklı bir kişinin hayatını kaybetmesi üzerine o bölgede dağıtılacak olan hayır anlamına gelir.

Rüyada Dilenmek

Rüyada fakir olduğunu ve insanların arasında dilendiğini görmek, rüya sahibinin her daim şükreden, iman ve inanç sahibi biri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zengin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemin uzuncelebi (19 Şubat 2015 saat: 11:04)

    merhaba ruyamda zengin bir aileye hizmetcilige gittim klici olarak ve ruyamda aile beni cok sevdi biraz zaman gecdikden sonra annemi aramak istedim evin hanimina soyledim annemi arayabilirmiyim diye geldigimden beri aramadim dedim ve evin hanimi esinden telefonu aldi getirdi bana bn ilk numaralari cevirdim ve son 4 rakami hatirlayamadim bikac gun daha gectikden sonra evin beyiyle yakinlasmaya basladik benden hoslandigini ve sevdigini soyledi bu ruyanin tabiri nedir sizden ricamla yorumlayabilirmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,