RuyaTabirleri.com

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Rüyada zengin olduğunu görmek, kişi için düşüncelerini toparlayıp, hayatına bir yön verme aşamasına geldiğine delalettir ve bu dönemde atılacak her türlü hareket kişi için son derece güzel gelişmeler olarak karşısına çıkacaktır. Hayal edildiği gibi bir geleceğe sahip olunacağına, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, aile saadetine ve geçecek neşeli günlere işarettir. Rüyada zengin olduğunu gören kişiler manevi olarak da son derece güçlü kişilerdir ve inançlarına uygun bir hayat sürerler. Bazı yorumcular bu rüyanın tersine yorumlanması gerektiğini ve zengin olduğunu gören kişinin fakir bir hayat süreceğini söylerler.

Rüyada Zengin Birini Görmek

Zengin birini gören kişi sıkıntısı ile ilgili bir konuda önemli yardımlar görür. Özellikle devlet işlerinde sorun yaşayan kimselerin karşısına mevki sahibi kimseler çıkar ve sorunları kısa sürede hallolur. Bu rüya gençler için gelecekte önemli işler yapacak olmalarına da alamettir. Bekar bayanlar için de varlıklı bir kimse ile evlenip, maddi anlamda hiçbir sıkıntı çekmeden yaşamaya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin çok büyük bir sıkıntıda olduğuna ve çözüm aradığına, psikolojik olarak da çöküntü yaşadığına delalettir.

Rüyada Zengin İşadamı Görmek

Maddi anlamda çok zengin bir işadamı görmek talih kuşu şeklinde yorumlanır ve bu rüyayı gören kimsenin karşısına çok farklı, birbirinden çekici fırsatlar çıkar. Kişi yüzünü nereye çevirirse şans kendisinden yana olacaktır. Çok iyi değerlendirilmesi gereken bir dönemin içinde olunduğuna ve rüya sahibinin geleceği ile ilgili adımları atarken şanslı olacağına işaret eder.

Rüyada Zengin Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Mevcut hayatından memnun olmayan ve elindekinin değerini bilmeyen, gözü hep yükseklerde olan, daha fazlasını isteyen ve bu uğurda her fırsatı kullanan kişilerin ruh hallerini simgeleyen rüya, aynı zamanda kolaya kaçmanın, sorumlulukları yerine getirmemenin ve kurnazlığın da işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. üzgün melek74 (08 Kasım 2015 saat: 18:11)

    Rüyamda gemi gördüm. gemi ters dönmüstü havada ucuyordu ve ben güvertenin bir ucundan diger ucuna baglanmis bir ipe tutunmustum. gemiyle birlikte havada ucuyordum.daha sonra aniden evli oldugumu gördüm. Gercek hayattada cok yakindan tanidigim evli zengin bir isadamidir kendisi.onunla evlenmisim ama ben istemiyorum onu fakat o bana cok asikmis rüyamda ve zengin olmusum cok pahali deri ve kahverengi bir kol cantasini satin almak istedigimi gördüm.ilk önce düsünüyorum cok pahali diye daha sonra artik zengin oldugum aklima geliyor ve evet bu cantayi aliyorum diyorum rüyamda. Simdiden yorumunuz icin tesekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,