RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Zevk Almak

Rüyada zevk almak, hayat koşullarındaki her türlü iyileşmeyi, kişiyi mutlu edecek her türlü gelişmeyi ifade ederken, yepyeni başlangıçların eşiğinde olunduğunu da müjdeler. Yakın zamanda alınmış veya alınacak tüm kararların hayırla neticelenecek olduğunu, evliliklerin hayal edildiği gibi mutlu bir seyir içinde olacağını, rüya sahibinin hayatındaki her güzellik için şükür edeceğini bildirir. Her yaptığı başkalarının dikkatini çeken, girdiği ortamlarda ilgi gören rüya sahibinin olumlu bir değişim süreci içinde olduğunu, bu dönemde yeni iş teklifleri alarak mevcut işini daha farklı bir yönde ilerleteceğini ifade eder. Hedeflenen kariyere ulaşmakta hiçbir güçlük çekilmeyeceğine, her sıkıntıda sayısız insanın desteğini görmeye yorumlanır. Görgülü, zarif ve etkileyici bir kişiliğe sahip olmak demektir.

Rüyada Zevk Aldığını Hissetmek

Yapılan işlerin doğru olduğuna ve maddi açıdan olduğu kadar, manevi açıdan da yaşanan hayattan tatmin olunduğuna delalettir. Kurulan hayallerin gerçeğe dönüşmesi için gerekli tüm koşulların yerine geleceğini ve yakın zamanda çok konuda amaca ulaşılacağını ifade eder. Arsa veya ev satışı gibi durumlarda problemleri olan kişilerin bu süreci sona erdirecek gelişmeler yaşayarak huzurlu günler geçireceklerine alamettir. İsteklerinin ve arzularının peşinden giden, yaptığı her şeyden keyif almayı bilen rüya sahibinin tamamen duyguları ile hareket edeceği bir süreç yaşadığını da gösterir.

Rüyada İlişkiden Zevk Almak

Kişi kendi eşi veya sevdiği insanla yaşadığı ilişkiden zevk aldığını görürse bu durum hayırlı kararlara vesiledir. Her konuda hayattan istediklerini elde etmek, hiçbir eksiği olmadan yaşamak demektir. Eğer kişi tanımadığı biri ile yaşadığı ilişkiden zevk aldığını görüyorsa bu durumda atacağı adımlara dikkat etmesi ve yeni tanıştığı kimselerle iş konusunda anlaşma yaparken acele etmemesi açısından bir uyarıdır. Aldatılma ya da yanlış kararlar alma ihtimaline vurgu yapar.

Rüyada Zevk Almanın Psikolojik Yorumu

Baskıya gelemeyen, her konuda hür iradesi ile hareket eden kişilerin hayatlarındaki her unsuru değerlendirirken öncelikle kendi mutluluklarını düşündüklerini, başkalarının ne söylediğinden çok ne hissettiklerine yoğunlaştıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!